Osmanlıya sahasında yenilen galata bizden iyimi sanki?

Biz takımı eleştiriyoruz galatalılar memnunlar ama galatayı sahasında yenen osmanlıyı yendik puanlarda eşit

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Gs iyi değil , bu sezon puan kaybettikleri maçlara bakın anlarsınız adamlar mersini astanayi yenemiyor

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Yani olaya puan tablıosu olarak bakarsak haklısın aralarındaki maçta berabere bitti puanlarıda eşit vs ama şurda ayrım var Galatasaray göze hoş gelen futbol oynamaya başladı ilk zamanlara göre Fenerbahçe ise derbideki futbolun bile çeyreği yoktu osmanlıda Fenerbahçe transfere harcadığı paralar yaptığı yatırımlarla Galatasarayınki bir değil Fenerbahçeden 3 ayrı takım çıkıyor Galatasarayda belkide bunun yarısı kadar genişlik yok olsada isimler her maçı kaldırmaz bu şartlarda bile şu an Hamzaoğlu yönetimindeki Galatasaray doğru yoldadır diye düşünüyorum sezon çonu herşey farklı olabilir şuana kada rolan süreci konuşuyorum fark burada yoksa GS FB eşit puan evet ama her konuda eşitlermi aslı konu bu ;)

0|0
    1|0
    • Herşey paramı yani

• Herşey para değil işte onu diyorum yazdıklarımdan herşeyin para olduğunu anladıysan daha bişey demiyorum :)

• Daha birşey deme o zaman para ve oyun diyorsun

• evet Osmanlıyı yendiyseniz gerçekten en iyisisiniz :D :D sizin bu çaresizliğiniz beni çok mutlu ediyor

0|0
    1|1
  • Osmanlı zor takım. Ama şampiyonluğa oynuyorsan rahat yeneceksin. Galatasaray hamzaya yanlış oyuncu tercihleri yüzünden küfür edilen dönemde maç yaptı Osmanlısporla. Sonunda inadını birazda olsa bırakında puan kazanmaya başladık. Hamzanın ahbabı olan Umuta çok şans vermesi kaç puanımıza neden oldu. Ayrıca yaşlı olan Bilal en fazla 45 dakika oynayabilecek güce sahip. Ama maç boyu oynatıyo ve takım eksik oynuyo. Bu hafta takım gençleşince herkes koşmaya başladı. Bence Türkiye liginde pozisyon sorunu olan takımların çoğunun sorunu tecrübeli diye kalmalarına izin verilen yaşlı oyuncular. Onlar olmasa atak ve fiziken güçlü takımlar olurdu.

0|1
    1|0
Yükleniyor...