Fenerbahçe 50 bin taraftara oynarken diğer takımlar niye stadlarını dolduramıyor?

Mesela geçen sivas maçında yine fulldu her maç full kupa maçlarında bile 25 taraftara oynuyor! Gs normal maçlarda arenaya 25 bin kişi ancak topluyor terim bile şikayetçi olmuştu bundan ve basın toplantısında söylemişti sizce neden böyle ?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• ciddi anlamda fenerbahçeye gönül vermişim taraftar gruplarından birindeyim tiribündeyim soruyu cevaplamanın bunu anlatmanın çok yolu var medya etkisi ile takımı taraftarlığı yapan herkese saygım var medyadan tvden gören tüm diğer taraftarlar konuşmakda kendince haklı öncelikle buradan yazan tüm arkadaşların saraçoğlunda bir kez maç izlemelerini dilerim ... eğerki anadolu yakasında büymüşsen tuzladan pendikden ereknköyden fikirtepeden kadıköyden isen bostancı istasyondan çok değil şaşkını geçene kadar hadi caddebostana kadar diyelim caddeyi biliyorsan fazla detaylandırmadan bir maç günü kadıköyde bahariyede bir kaç adım atmışsan başka takıma gönül vermen zordur kolay değildir çubuklunun aşkı benzemez başka sevdaya bir kere düşmeye görsün gönüle

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• çünküüü fenerbahçe taraftarları asla takımını yanlız bırakmazz. ;) ben ve yakın kız arkadaşlarımın hepsi, koyu birer fenerbahçeliyiz.

1|5
    3|2
  • Hiçbir kriterle Galatasaray'ın üstüne geçemeyeceğini anlayan Fenev taraftarı yeni bir rekabet çıkarıyor. Fenev taraftarının açıklamaları şöyle: "Galatasaray gibi şampiyon olamayabiliriz. Tükürdüğümüzü yalayıp adam akıllı transfer de yapamayabiliriz. Bütün maçları şikeyle alıp Avrupaya rezil de olabiliriz. Hatta en farklı skor 7-0 olduğu halde 6-0 zannetmeye de devam edebiliriz. Ama Bizim stad daha dolu bi kereeee!"

1|2
    0|0
    • ahahahahahahahah konuyla ne alakası var ergen kız bi soru sordum stadlarının doluluk oranında eğer kendinize güvenseydiniz bu kadar kompleks yapmazdınız konuyu buraya çekmezdiniz! Aradaki fark siz 25 bin taraftara zor oynarken biz 50 vib taraftara oynarız! 2000den sonra taraftar sayısınız arttı adam oldunuz ondan önce ülkenin %50si fenerliydi bjk bile sizden daha fazla tarftara sahipti büyüklerine sor anlatırlar.

• okumak istememişsindir :D:D:D:D.

• Helal kız :)

• her kez FENERBAHÇE li =))

1|3
    4|1
  • kıştı bayan taraftarlar Fenerbahçe stadını doldurmuştu,tıklım tıklımdı... 2 gün sonra galatasarayın maçı vardı ve sonuç hüsran:))) onlar bile alışamadı şampiyonluğa oynamalarına.. anca sitede anketler de gsyi işaretlesinler:)

0|1
    0|1
  • ancak çirkin pankart açmayı bilirler

0|1
    2|0
    • onu gsliler açar biz rıza hoca ne pankart açtık bu maç biliyonmu ? ama arenada gslilerin bjkye açtıgı pankartıda geçen hafta gördük.

• daha duygusal davranıyorlar evet:)kadıköyün taraftarından çok stadın yapısı etkileyici.bizim tararftarın sizin stadda olduğunu düşünürsek pek korkutucu olur:)

• o olabilir bak aynen :D:D:D.

• Türkiye liginde mi Şampiyonlar ligi mi?

Ona göre cevap vereceğim samet.

0|0
    0|0
    • şampiyonlar liginde hangi takımın stadı boş kalır ? bana hikaye anlatma şampiyonlar liginde trabzon bursada bile bu yer olmuyodu taibiki gs maçındada boş yer kalmaz,ligte fenerbahçe kadar stadı fulleyen takım varmı onu soruyorum ben?

• Hiçbir kriterle Galatasaray'ın üstüne geçemeyeceğini anlayan Fenev taraftarı yeni bir rekabet çıkarıyor. Fenev taraftarının açıklamaları şöyle: "Galatasaray gibi şampiyon olamayabiliriz. Tükürdüğümüzü yalayıp adam akıllı transfer de yapamayabiliriz. Bütün maçları şikeyle alıp Avrupaya rezil de olabiliriz. Hatta en farklı skor 7-0 olduğu halde 6-0 zannetmeye de devam edebiliriz. Ama Bizim stad daha dolu bi kereeee!"

• SoranBir dakika önceahahahahahahahah konuyla ne alakası var ergen kız bi soru sordum stadlarının doluluk oranında eğer kendinize güvenseydiniz bu kadar kompleks yapmazdınız konuyu buraya çekmezdiniz! Aradaki fark siz 25 bin taraftara zor oynarken biz 50 vib taraftara oynarız! 2000den sonra taraftar sayısınız arttı adam oldunuz ondan önce ülkenin %50si fenerliydi bjk bile sizden daha fazla tarftara sahipti büyüklerine sor anlatırlar.

• Tamam egonu tatmin ettiysen çek git burdan.

Futbolun F'sini bilsen Galatasarayın Şampiyonlar Ligi maçındaki taraftar sayısını bilirdin.

By.

0|2
    0|1
    • ahahahahahah :D:d:D şampiyonlar ligi maçlarında hangi takımın stadı dolmaz :D:D:D bana söylesene? bursa trabzon stadları bile fulll oluyodu şampiyonlar ligi maçlarında :D:D ligte hangi takımın stadı daha fazla fulll oynuyor söylesene :D? Futbolun f'snden anlamıyomuşm :D:D bu sitede gsli çok neden çok anladım çünkü sitede ergen çok :DD 17 yaş ortalaması :DD:.

• Yaşım 19 ergenlikten çıkalı çok oldu.

Biz senin gibi eşek gibi sürekli sırıtan ve bi şeyler bildiğini sanan zekasızlara ergen diyoruz :)

By.

• niye gizledin kendini üstte yorum attın :D:D.

• Sen çArşıyı bilmiyorsun sanırım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 1.Futboldan soğudukları için

2.Taraftar sayısı zaten o kadar

3.O sırada TV den Fener maçını izledikleri için

:))))

1|1
    1|0
  • Kafan iyimi senin Galatasaray geçen sezon en çok seyirci ortalamasıyla oynayan takım ayrıca bu sene 40 bin kombine satıldı

1|2
    1|2
    • :D:D:d:d:D bu çocuk beni gülmekten öldürüyor :D:D

• hayır ikisi içinde sonuna kadar istifaa�!

• ben sana demedimmi benden başkalarını güldürme diye:D nekadar ayıp baros. git step yap

• bize türkiye ligi hafif geliyo kardeş..

gel bir şampiyonla ligi maçına götüreyim seni..,

40000 ni önceden satılmış 52000 kişiyle maç seyredelim.

2|2
    0|3
    • sadasasdsdsdsdasdsdsddssd +

• ahahahahahah :D:D:D:D lan bu soruyu bile gsliler nereye çektiler hemen sölim uefa kupasına :D:D:D ne alakası var bu soruyla uefa kupasının başarının ama anlıyom onları vericek cevabınız yok 25 bin taraftara oynamaya devam :D:D.

• Tamam diyelim oyle bir durum var. Bizden fazla geleni var. Tamamda bu takım hangi takım nedir necidir ne yapmıştır ne etmiştir nasıl bilinir diye sorulmaz mı? Adamların dolması birşey ifade etmiyor.

• hangı gezegende yasıyorsun Galatasarayla karıstırdın su an sız dolduramıyorsunuz stadınızı... bız full cekıyoruz...

0|1
    0|2
    • ahahahahahahahahahahahahaah :D:D: fenerbahçe dolduramıyor stadını öyle mi :D:D her maç 50 bin taraftara siz mi oynuyosunuz :D:D ? onun için fatih terime taraftarımız maça gelsin bizi yanlız bırakmasın diyo öylemi :d:D fb ve bjk maçları stadında arenaya 25 bin taraftar çekemiyosunuz :D.fenerbahçeli kadınlar bile sizden çok dolduruyor stadı.

• sen bu seneye bak kocum kım daha cok dolduruyor ortada sattıgınız kombınede 8 bın kısı az ıyı bak rakamlaraa ona gore gel konus gecmısı bırak bugune bak azizeyle aykut varken sizden bir cacık olmaz ;)

• Mecnun bilseydi Fenerbahçe sevgisini severmiydi hiç leyla zillisini :))

BAĞIRIN ULAN FENERBAHÇE ÇOK YAŞA DİYE !

1|2
    1|0
  • Kardeş 50 bin kişiye aziz bile güvenmiyor ki 15 senedir statta elektronik ıslık kullanıyor.En cazgır taraftar fenerbahçedir.tt arena'nın dolmaması derken 40 bin tane kombine var çok marihuana kullanma en çok kombine alan biziz,fazla hayale dalma uyandırırım.

0|0
    0|0
    • kardeşim taraftarın ateşli olup olmaıgını sormadım ben zaten ayrıca fenrebahçede 37 bin kombine sattı cl'ye filan gidememesine ragmenki fb'nin kombine fiyatları gs'den çok çok daha pahalı bu sene fenerbahçe hep full taraftara oynarken cezalıyken bile gsin fb ve bjk maçları dışında stadı fullediğini görmedim evimde ligtv var.

• demekki ben başka gs maçlarını izliyomuş akhisar,kasımpaşa,karabük,antep maçlarında stad fulmmuş demek! bi bursa maçında 30 bin taraftar vardı diğer maçlarda okadar bile yoktu.

• kardeş tribün tartışması herkesle yapta benle yapma,gücün yetmez 500'ü aşkın maça gittim.Ali Samiyen'de davulcuydum 14 yaşında bana tribünü öğretme.Ben stadımı senden kötü biliyorum yani

• sanırım takımımız geçen hafta galip gelemedi bu hafta gelir ümidiyle statı dolduruyorlar ama başları öne eğik gidiyorlar :))))))

1|0
    0|0
    • Fenerli değilsin :D:D:D fener yerine gs olsaydı stada 5 bin kişi ancak gelirdi malum 25 bin taraftara ancak oynuyonuz :D:D.

• değilim ve bölede mutluyum.bu yaşıma kadar kötü yola düşmedim bundan sonrada allah düşürmesin :)

• Destek vermeyi bileceksin. Fenerbahçe taraftarı büyüktür. Bir de şu yönetim-GFB kavgası olmasa çok daha iyi olacak. Yönetim yalakası KFY taraftarları da sorun yaratıyor tabi.

0|0
    3|0
    • aynen ama 12 numara tam bi şerefsizler toplulugu.

• Ali Koç nasıl sence?

• Zengin kesimden çok taraftarı var.

2|0
    0|1
  • sen hıc Eskişehirspor veya Bursaspor'un maclarını ızlemıyon herhalde

1|0
    0|1
  • farkımız tarzımız..

1|0
    1|1
  • Boşunamı 17 takıma karşı oynuyoruz ? :))

0|2
    2|0
  • 50 bin çekirdek seyircisi. Beşiktaş derbisinde bütün stad çarşıyı kameraya çekiyordu.

1|0
    0|1
  • gslilere laf anlatamazsın ki

0|0
    0|1
    • anlamıyolar zaten :D:D:D diyolarki şampiyonlar ligi maçlarında stadımız fulll oluyor lan hangi takımın stadı şampiyonlar ligi maçlarında fulll olmaz :D:D:D.

• salla :)

Yükleniyor...