Protein tozunu birakicam?

Fitnessta istedigim vucut olculerine ulastim fakat protein tozunu birakip pilatese baslamak istiyorum. protein tozunu biraksam kas kaybi yasar miyim vucudumda sarkmalar olur mu.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• senin için iyi olur, bazen rutini değiştirmek farklı antrenmanlara yönelmek iyidir. protein tozunu bıraksan da protein ağırlıklı beslenmeyi ihmal etmemelisin. 1 2 ay denersin alacağın sonuca göre kendin karar verirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biraktiktiktan sonraki performansina bagli. Sporu aksatirsan sarkmalar olabilir. Ama ben dogaldan yanayim her zaman. Toz moz bunlarin zararini ilerde gorebilirsin. Sonucta belli bir yastan sonra suanki kadar aktif sporla ilgilenemeyebilirsin ve kaslarin erir. Keske toz kullanmasaydin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Merhaba
    Protein tozunu bırakınca herhangi bir sorun olmaz. Ancak fitness ı bırakınca büyük ihtimalle kas / kuvvet kaybı yaşarsınız. Form seviyenizi bilemiyorum ama fitness yaptığınız dönemde iyi bir antrenman ve beslenme programı uygulamışsanız, pilates fitness antrenmanları kadar işe yaramaz.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilirsiniz.
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • Fitnessı Bırakırsan Ölçülerinde Azalma Olur.

0|0
    0|0
  • kas kaybı yaşarsın lakin sarkma olmaz ama spor yapmaya devam edersen sporda herhangi bişey olsun seni yoran

0|0
    0|0
  • ne alakaaaaaa

0|0
    0|0
  • Protein tozu sadece kaslarin sertlesmesine yardimci olur birakabilirsin hic bir sekilde sarkma yasamassin ama kullandigin miktara bagli birsey fazla kullanim yaptiysan doktora basvurmani tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Sperme başla :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...