Real madrid,barcelona bayern münih ve Galatasaray bence cl'nin favorileri?

real madrid,barcelona bayern münih ve Galatasaray bence şampiyonlar liginin favorileri sizce bu 4'ünden hangisi alır kupayı ?

0|0
4|18

En İyi Kız Görüşü

• İmkansz die bşey yok... Ilk 16 ya kalmamz ,Grup asamalarnda Burak'ın 6 gol atp grupta Ronaldoyla beraber gol kralı olması , Shalke 'yle eşleşmemiz , Onlarda ki sakatlıklar falan bunlarn hicbri tesadüf değill. Tamam dgerleri kadar fawori olmasakda yapablecek gücteyiz.Inşallah olcak 2000 ruhunun tekrar canlandgna inanıyorum

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 18

• şimdi Fenerbahçe alır deyip bir sorunsalı başlatmak isterdim ama demeyeceğim :)))

4 ü de alamaz, kupa direk Shalke'nin :))))

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa Barcelona Munih M.United

Real madrid bu sene kötü kazanıcagını sanmam

Galatasarayda belki ceyrek finalde sanslı bir kura cekilirse yarı final oynaya bilir ama Final zor imkansız değil.

0|0
    0|0
    • real eler manuyu bizde yari finalde realle kapışırız.

• Bakalım su schalke yi bir eleyelimde kuradan da Malaga cıkarsa yarı finale yol açılır

• galatasaray diyeyimde mutlu ol.D

0|0
    0|0
  • Eskişehirsporluyum ama avrupada gonlum fb ve gs ıle bırlıkte...ınsallah ıkısıde fınallere kadar ılerler ve kupaları ulkemıze getırırler.simdiden basarılar dılerım ıkısınde de

0|0
    0|0
  • şıklara real ile barça koyup işi garantiye almış

0|0
    0|0
  • FENERBAHÇELİYİM galatasaraya başarılar dilerim .alırsa sevinirim .

0|0
    0|0
  • Uefa'dan öncede bunları deli saçmalığı olarak görenler vardı... Ama biz inandık. Gidebileceğimiz yere kadar gideceğiz !

0|0
    0|0
  • Galatasaray kupayı alır. Burak yılmaz gol kralı olur. Galatasaray şampiyon olucan messi dayanamayıp gsye gelir. Hadi şanslısınız.

0|0
    0|0
  • hocam doğruya doğru gs bu futbolla nasıl alsın o kupayı ?

0|0
    0|0
    • kadrosuna bak ?

• :)))) baktım eee?

• kadrolara bakıp da konuşacaksak, bakmamız gereken diğer kadrolar da bayern, madrid ve barcelona. senin mantıınla her sene finali direk real barça oynar her senen kupayı barça götürürdü o vakit.

• hahahaha :D dortmund united daha bir sürü gs den güçlü takım var gs babayı alır anca :D.favori barça ama bayern ve dortmund zorlıcak.bu arada gsliyim ama gerçekler böyle.

0|0
    1|1
    • sen Gs'li olamazsın.

• Galatasarayın oldugu yerde umut vardır! Muslera,eboue,hamit,selçuk,melo,burak,sneijder,dorgba.

• hacı baksen futboldan anlamıyosun galiba kadro tamam önemlide oynanan futbol daha önemli şimdi sabri eboue den iyi oynasa eboue nin adı var diye as takıma eboue mi girecek tabiki hayır önemli olan oynanan oyun bizim kadro evet çok iyi ama bu sene oyun kötü.geçen seneki gibi oynasak belki daha çok şansımız olurdu.

• galatsaray o kadar transfer yaptı, tromso faciası gibi gidip schalke'ye elenirse harbi üzülürüm ://

0|0
    0|0
  • hahahahaah bu cinconlular olmasa biz neye güleceğiz bilmiyorum allah iyiliğin versin emi alır alır 3.birini alır cincon:DD

0|0
    0|2
  • Real, Barça, Bayern, Borussia favori :)

0|0
    0|0
  • galatasaray bu yıl bişeyler yapıcak ama hadi bakalım hayırlısı

0|0
    0|0
  • Bu sene borissia dortmund alacak ne gs si la gs 1 rakip elese yeter o bile zor =(

0|0
    0|0
    • sen hangi takımlsın ?

• o senin görüşün bi şuan avrupanın en kaliteli kadrolarından birine sahibiz.

• bırak ya real münih dortmund barça bu takımları elemeniz imkansız kadro kaliteniz bu takımların yarısı kadar değil bak gör schalke bile eleyecek sizi braga cluj bile sizi yenior sizi yenen bu takımlara barça 7 takıyor anladın mı beni =(

• alır alır Gs alır

0|0
    0|0
  • Ergen gaza gelmiş.G.Saray deyin de sevinsin.

0|0
    0|0
  • Galatasaray sürpriz yapabilir

0|0
    0|0
    • GALATASARAYın yaptıkları süpriz olmaz.

• birader o uefa bi nebze ihitmali var.bu çok daha zor tabi imkansız hiç bişe yoktur inş alırız diyiym.

• kopta gel kızım :))))))

Yükleniyor...