Kızlar gece eğlenmeye çıktığınızda bir erkek geldi ve.....

elindeki duble jack daniel's i masanıza yada bardaysanız önünüze yavaşça koyup "tam bu gece bundan daha çarpıcısını bulamayacağımı düşünüyordum ki seni gördüm fikrim değişti" dedi tepkileri alalım mümkünse gerçek tepkileri

Güncellemeler:
denemeyi dusunuyordum ciddi ciddi resmen kurşun yapmuruna tuttugunuz icin vazgectim peki haklısınız . o zaman sizden okuyalım bayanlar ve bu işte usta erkekler ideal giriş nasıl olur ?

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• bn daha o ne onu bilmiyorum ama ara gitsem haberim olurdu herhalde alkol neyse soruyu es geçiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• evet çarpıcı olduğumu nasıl bildin derim birtane çarparım çeker giderim ki ben gece eğlenmeye çıkmam zaten ki öyle olsa da öyle yapardım

0|0
    0|3
  • Elindeki JD.'ı alıp içerdim. Ardından boş şişeyi uzatıp, "üzerine otur ve çarpıldıkça beni hatırla" derdim.

Unutacağını zannetmiyorum.

2|0
    1|0
  • bnada ısmarla derim :P gecenin kazından yırtak bari

0|0
    0|0
  • Olm izleme artık film.

1|1
    0|0
  • iğrenç film sahnesi gibi.intihal bir durum!

0|0
    0|0
  • jack daniel'sı gösterip elindekilerle yetinmeyi bilmelisin der ve kalkardım.

0|0
    0|0
  • bende yedim ?

0|0
    0|0
  • çok komiksinn

0|0
    0|0
  • kibarca kovarım olmadı daha sırnaşıyo başka yönteme başvururum

0|0
    0|0
  • içkiyi içer teşekkür eder yeterince çarptığını söyler kalkar ve başka bir mekanda devam etmeye giderim.

yakışıklıysa senaryo değişebilir.

0|0
    0|0
    • sanırım giriş gözünde iğrençliginden bişey kaybetmez ama. cocuk yakısıklı oldugu icin acık kapı brakırsın

• çok itici gelirrr

0|0
    0|0
  • gülerim sadece. cok itici ve sacma. bi selam verip gelseydi daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • o jack i kafasına geçiririm ve dahada çarpıcı şeyler varmış cicim derim hahahah

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• memleketimizde jack'in ne olduğunu anlayacak kız sayısının %1 olduğu düşünülecek olursa bilmem ki zaten müziğin sesi de yüksek olacak. yok kardeş olmaz bu iş :)

0|0
    0|0
  • öküz adam ornegı olmus.

elındekı dondurmayı gostermemıs allahtan:)

0|0
    0|0
  • ulen asgari maasla o jacmiydi jackmiydi neydi onu nasil aldin lan

0|0
    0|0
Yükleniyor...