İnsan denen varlık neden böyle?

Haberleri izliyorum ı-okuyorum.kendi gibi düşünmediği,aynı fikre sahip olmadığı farklı din ırk a karşı yaptığının hak olduğunu düşünen,eşini çocuğunu vahşice öldüren,diri diri yakan evladının canını kıyacak kadar vicdansız duruma nasıl geldik.Hep insan kanı donduran olaylar.az okudum 20 yaşında kadını cadı diye diye diri diri yakmışlar.nasıl bir psikolidir

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• ortaçağda süre gelen sapık ruh düşünceler,hala var.güya medeniyet olmuşuz.insan çok vahşi bir yaratık.hani belgesellerde vahşi hayat diye masum aslanları timsahları koyuyorlarya.aksine insanları koysunlar.çünkü insanlar timsahıda yiyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Nefis ve hayat şartları yüüznden.

0|1
    0|0
  • fazla haber izlemiyorum arada bakarım ve hep bu akıl dışı haberlerden toplum olarak sıkıldık sanırım çok kötü vicdanımızıda aştı bunları yapan kendine güvenemeyen kendini topluma kazandırmamış sevgi yoksunu yaratıklar

0|0
    0|0
  • Kıyamet alameti kıyameet..

0|0
    0|0
  • Cehalet ve hayat sartları..

0|0
    0|0
  • işte bu yzden haberleri izlemiyorm :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yaşamın getirdiği temel yapı aileden çıkıp bireye indiğiden beri bu duygusuzluk ve empatisizlik toplum içinde kol geziyor .

insanların neler yapabileceğinin tahayyül etme sınırlarını aşmış durumdayız . ne yazık ki bireyselleşme başkalarının değerlerine saygısızlığı doğurduğundan bu olaylar artmaya başladı artacaktırda .

0|0
    0|0
  • Ahir Zaman..

0|0
    0|0
  • insanlar zıvanadan çıkmış...

0|0
    0|0
Yükleniyor...