Verir miyim veremez miyim?

Kilo vermek istiyorum ve sabah kahvaltida bir dilim ekmek ,2 bardak çay içtim. öğlen: bir kucuk kase yoğurt yedim biraz da kardeşimin verdiği cipsten aldım azcık, yarım mandalina yedim ve 600 kere ip atladım arada durarak soluklanma şeklinde bu şekilde hep yapsam kilo verir miyim?(tabi diğer günler cips falan yemicem)

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Azmederseniz tabi ki verebilirsiniz. :) Ama burada önemli olan "sağlıklı" kilo vermektir.
    Kilo vermek dediğimizde vücudumuzdaki suyu atarak veya kas kaybederek de tartıdaki ağırlığımızı azaltabiliriz. Ancak vücudumuzun ihtiyacı olan şeyler olduğu için diyetten sonra bunları geri alırız. Kalıcı ve sağlıklı zayıflamanın tek yolu egzersiz ve beslenme programı birleşimidir. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün olur.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilirsiniz.
    SAYGILAR

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• düzenli yemen gerek o sekilde daha çok geri alırsın sağlığını bozarsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İstersen verirsin , vermek kolay

1|0
    0|0
  • (Verir) misin vermez misin bunu ya da daha önce ne kadar verdin? Bunu
    (Veri) lere bakarak anlamak mümkün belki ama ne kadar kendine
    (Ver) desen de her zaman sonuçlar istediğin gibi olmuyor
    (Ve) en önemlisi vermeyi ne kadar istiyorsun. Yani kendini gösterebilecek cesaretin olacak mı yoksa
    (V) for Vandetta gibi kendini bir maskenin ardına mı saklayacaksın?

1|0
    0|0
  • Verirsin kilo.

1|0
    0|0
  • Baslik neden subliminal mesaj iceriyor

1|0
    0|0
  • Sabah kahvaltısını saglam yap seni gün boyu o aykta tutcak oglen ve aksam hic ekmek yeme ve bitkisel beslen ise yarar

1|0
    0|0
  • Kinaye ver verici

1|0
    0|0
  • Sen bu şekilde devam edersen ayakta duracak takatin kalmaz yakında halsiz düşeceksindir

1|0
    0|0
  • kilo vermek istiyosan beslenme programı yapıcan günde 4 - 5 ögün yapcan ve hergün 30 dakika hafif tempo durmadan kosucan tabi o ciger varsa :D

1|0
    0|0
  • yanlış beslenıuorsun

1|0
    0|0
  • Bence sen iyi verirsin sende o potansiyel var

1|0
    0|0
  • bence kilo vermenin yemek yemekle çok fazla alakası yok çok hareket etmen lazım

1|0
    0|0
    • Hareket ediyorum okul a gidiyorum otobüsten hep bir durak erken inip yolu uzatarak yürüyorum , okulda bloklar arasında sürekli yer degistiriyoruz okula giderken 2 durak lik mesafeyi yürüyorum (isteyerek değil ) merdiven kullanıyorum hep bütün tenefuslerde yürüyorum okuldan eve dönüşte de bir durak erken inip yürüyorum

• İnşallah veririm

• en hızlı kilo ve kalori yakmanın tek yolu seskten geçer...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• tatlım ekmek aslında acıktırır ekmekten tamamen kendini uzak tutman lazım. ekmek yemeden doymuyorum diyor isen eğer bu da senin bünyenin ekmeğe alışkın olmasından. her şeyden azar azar yediğin sürece cok rahat zayıflarsın. ama unutma sabahları çok iyi öğlenleri birazda az ve akşam daha az yemen gerekir. eğer fırsatını bulursan akşam yemeğinden sonra tempolu yürümek sana cok iyi gelecektir.

1|0
    0|0
  • Verirsin kesin sen

1|0
    0|0
  • Veremezsn böyle

1|0
    0|0
    • Neden?

• Saol ilk bir kaç hafta böyle denicem veremiyorsam senin dediğin şekilde denicem

• Ama sonra nornal düzene gecince sisersin yavas yavas azalt bence

• verirsin ama lifli seyler de tüketmelisin

1|0
    0|0
  • Verirsin

1|0
    0|0
  • 30 ekim 2015 karnımın acıkması

1|0
    0|0
  • Verirsin

1|0