Evli İnsanların Sevgiler Günü olmazzz Evlilik Yıldönümü Olur...

Evli İnsanların Sevgiler Günü olmazzz Evlilik Yıldönümü Olur...

Diyen kaç kişi var aranızda?

Güncellemeler:
Lütfen eş ile sevgili kavramlarını karıştırmayınız...

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

• sevgililer gününü kutlamam o gün herkes gidip çiçek hediye alır benim bunu yapmam için sevgililer gününü beklememe gerek yok

0|1
    0|0
    • En iyi cevap olmaya en yakın cevap bence bu.. Azcık daha bekleyelim ama kesinlikle aynı fikirdeyim sizinle...

• eyvallah kardeşim

Kızlar Ne Diyor 7

• ben öyle demiyorum evlilik olsa da yine sevgililer bence evli olup kocasina sevgilim diye hitap edenler var yani.

0|0
    0|1
    • Bir yerde topluca oturuyorsunuz , eşiniz çıktı geldi ortamdakiler meraklı gözlerle size bakıyor kim bu diye onu ne olarak tanıştırırsınız? Sevgilim?

• Kelime oyunu yapacağız yani :D Sevdiğim ile Sevgilim çok ayrı...Direk eşim dersin gibi geliyor bana ama hayırlısı :D

• direk eşim çok klişe ya klişelerin insanı değilim ben sordun cevapladım basit bu kadar.

• Ben varımdır:)

0|1
    0|0
  • yo bizim sevgili gunumuzde var esimle birbirimize hic bisey almayiz mesela :DD

1|0
    1|0
  • Severek kutlamıyorsan kutlama zaten :) ben severek hediye alıyorum

0|0
    0|0
    • Mümkünse ailecek görüşmeyelim :p şaka bir yana bana tuhaf geliyor evlilerin sevgililer günü kutlaması..

• aslında tuhaf ama herkes yapıyorsa senin karıcığında heveslenir güzel bir gün geçirmek için bahane olsun ne olur yani

• Evlilere her gün sevgililer günü

0|0
    0|0
  • sacma

0|0
    0|0
  • yani mantıklı ama sevgililer gününü kutlayabilirde evli insanlar yasak değil

0|0
    0|0
    • Olaya yasak yada değil gözüyle değilde sevgililer günü nedir neden kutlanır mantığıyla baksak?

• azcık ta olsa burukluk? Mini minnacıkkk kıskançlık :)) ?

• yok valla olmadı hiç bende

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...