Anne ile Babanın söylediklerinin gerçekleşmesi

Evet Arkadaşlar sizdede oluyor mu Allah aşkına akıllarından illa negatif bir durum geçicek biyere gidin evde olun arkadaşınızda kalın vb gibi yani neblim belkide hiçbişi demeseler bişi olacağı yok örneğin kapıdan her çıktığımda 'dikkatli git ' lafı sanki o onu demeyince ben dikkatsiz gidicem falan , yada başka bilmediğim biyere giderim 'o yol çok tehlikeli arabayı oraya buraya park etme' yani anlamıyorum o demeyince böyle dinazorlar falan mı cıkıyor neyi tehlikeli, bugünde arabayı kaldırımdan al ceza falan yazmasınlar diye sırf bunun için telefon etti bende 1-2 saat uyuyum öyle çekerim dedim napyım çok uykusuzdum iş e de gitmicektim ben uyuduktan sonra annem pencereden görmüş polisler cezaları kesmeye başlamış bile Allahtan bizim arabaya gelmeden annem çıkartmış ta ordan bişi olmamış yani şom ağız derler ya hakkaten doğru ya bi anda acaip sinir oldum , başka zamanda başka bişi der negatif düşünür olmayacakken olayın olduğunu bilirim yaa artık bunlara kabullenemiyorum yani huyu huyundan vazgeçmezde naparsın evlenene kadar böyle idare edicez gibi yaş 23 oldu ama hala bir çocuk gözü var hala bir tedirginlik 30da olsa bu böyle :) sizlerde yaşıyor musunuz böylelerini

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sorunu okuyana kadar canim cikti:) konuya gelirsek çocuklar anne ve babalarının gözünde herzaman çocuk olarak kalırlar ister 30 yaşında ol ister 50, baba falan olunca anlarsın ve demekki ailen için çok değerlisinki ve demekki seni çok seviyorlarki ondan dolayı tedirginlikleri vardır ..

0|0
    0|0
    • fazlasıyla abartıyorlar ama :) böylesi ii değil emin ol ben yapamazdım doğrusu işin açığı negatif düşünmeseler gerçekleşmeyecek hiçbiri yani :) sorum da cok uzun evet anca anlatabildim :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...