Kapat

Martı kaşlı yarim! Erkekler kaşlarını aldırmalı mı kızlar?

Kızlarrr sizce erkekler kaşlarını aldırmalı mı? Bence cok gür kaşları olanlar çaktırmadan aldırsın. bi gün bakıyorsun martı gibi, ertesi gün ip gibi. sizin yorumlarınız neler?

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Çok fazla belli etmeden alınabilir neden olmasın. Bir kadın kadar şekilli kaşları olmasın tabi.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• ebesinin nika :) naptınız abi ya :) tırnaklarımıza pedükür yaptıralım mı bacaklarımı za ada saçlarımıza röflü mü dür nedir ondan kaşlarımıza rimel elinize de bi vibratör arkadan sok çıkar yaparsınız artık :) :)

NE AYAKSIN SEN GİZLI :) :)

0|0
    0|0
    • 37 numara hayataynasızı. sen de garip tepki vermişsin sanki bıyıklarını agdayla alsınlar demişim gibi :D

• ya ne alakası var şimdi? benim eşim olacak insan yaşadı bırak yanmayı. kol ayrı kaş ayrı iyice ortaya karısık biseyler cıkardın sen :d

• senin doğan bu kıl düşmanı seni :) :) zaten gizlenmişin ortaya fitne salıp duruyon :) senin tipini harbi merak ediyorum nasıl bişeysin acep :) :)

• bazılarının gerçekten kötü duruyo düzelttirebilirler sakınca yok

0|0
    0|0
  • bunun tanımı metrosexüel erkek bence olamsı gereken :D

0|0
    0|0
  • benim sadece kaşlarım kalın değilki neden incelteyim görenlere mesaj açık ve net :)

0|0
    0|0
  • Ben alıyorum kendm hafif , ama bazılarına gerçekten bakıyorumda çok abartıyorlar cidden .

0|0
    0|0
  • ben kendim sekil veriyordum kasima istee ne biliyim salakligmdan iste cizgiler falan yapiyordumm sorna sag kasim bi sekil oldu sag sol ayrii düzelmiyorr sanki kasim cekik degilde kücüldü

0|0
    0|0
    • canım jileti demiyorum :D bildigin cımbızla almaktan bahsediyorum

• oo oo kim ugrasacak cimbizlaa ? iki saniyede jiletle ordan burdan ciziyordumm

• bıyıklı kızları neden tartısmıyoruz :D

0|1
    0|0
  • ben tek kaş olayına karşıyım o öyle .. tamam aileden geliyor olabilir ama alınmasında fayda var ..

0|0
    0|0
  • kaşlar lens mi? demelisin erkek arkadaşına. veya kaşlarının arasına simit atmalısın.

0|0
    0|0
  • benimki dogustan alık :)

0|0
    0|0
  • o erkeklere bizim mahallede i*ne diyorlar

0|0
    0|0
  • benim martının orta kısmı grimsi aldırmalımıyım?:))

0|0
    0|0
    • amca sen yaşlanmışsın :D

• yok la grimsiden kastım gür olmaması,muhtelif yerlerde belirli aralıklarda olması:))

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• aldırsınlar bencede:)))) link ben böle olsazorla alırım )))

0|0
    0|0
  • ne çok kalın 2 metre gibi ne de ince kıl gibi normal orta bide yapışık kaşlar olmicak çok aptalca oluyorlar :P nihahahaha

1|0
    0|0
  • aldırmasınlar kadın gibi oluyorlar

ben zaten kaşsız erkeklerden hoşlandığım için sorun olmuyor ajsvbsjdvfjsdv

1|0
    0|0
  • evet kesinlikle yavaş yavaş inceltmeliler kaşlarını

1|0
    0|0
  • Oyuncuların bazıları aldırıyo ama bu görüntü için, estetik kaygılarla aldırmıyolar ve aldırdıkları hiç fark edilmiyo. Böyle bir müdahale olabilir. Ama şekil yapmak, inceltmek falan, ince ince bir sinir harbi yapıyo bende.

0|0
    0|0
  • Kizlar kadar olmasa da aldirmali

1|0
    0|0
  • alsınlarrrr çok ibretlik duruyorlar sevimsiz

0|0
    0|0
  • kaşn ortasnda çoksa ortayı aldırablrler ne öyle incecik görüntü krliliği ıyyy :S

1|0
    0|0
Yükleniyor...