Türkiye'ye gelmiş geçmiş en gereksiz yabancı transfer kimdir?

Türkiyeye gelmiş geçmiş en gereksiz YABANCI TRANSFER kimdir? ,Anket e oy werin ve düşüncelerinizi yazın bakalım... :)

• Ailton, Escude (Beşiktaş)
    7% (1)12% (4)11% (5)Oy Ver
  • Maldonado, Guiza (Fenerbahçe)
    79% (11)62% (20)67% (31)Oy Ver
  • Marcio, Bogdan Stancu (Galatasaray)
    14% (2)12% (4)13% (6)Oy Ver
  • Diğer... (belirtiniz)
    0% (0)14% (4)9% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|25

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bizim Beşiktaş'a son zamanlardan örnek vermek gerekirse şu gelen defans oyuncusu Diatta mıydı neydi o adam tam bi ağır iş makinasıydı adam acayip ağır bi topçuydu bir de adamı sağ bek yokluğunda sağ bekte oynattılarki kaçınılmaz son olduydu. Diatta diyorum bir de GS'den Carrusca diye bi Arjantinli her Arjantinli iyi topçu çıkmıyor işte.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• link İnamoto vardı ya felaket... :D

1|1
    0|0
  • Pavel-Piotr Brozek kardeşler .

0|0
    0|0
    • bence onlar o akdar da gereksiz değildi fazla şans bulamadılar onlardan sonra gelen yabancılarla iyice şişirdi Ts yabancı kadrosunu o yüzden fırsat veriilmedi onlara da.

• Guiza ve Escude

0|0
    0|0
  • Guiza

0|0
    0|0
    • Zaten Fener bahçe transferleri gülizar MALdonado adam zaten mal ne diye alırsın ki :D

Erkekler Ne Diyor 24

• Mario Jardel kesinlikle 1,Hagi 2,Wesley 3,Drogba 4.

2|2
    1|1
    • iyi olanları sormadık jardel haci 10 numara drogba we snajderi daha göremedik yorum yok o zaman hagi yi diyosan alex de gereksizdi derim ben o zaman bu arada beşiktaşlıyım hagi ye gereksizdi demen saçma o yuzden boyle çıkış yaptım adam hırsıyla uefa cup tı ;)

• Teşeşkkür ettim kardeşim :P

• Bro aklıma yeni geldi ya 5 yıldıza basayım kusura bakma :D

• Guiza,Maldonado

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden gereksiz karar veremedim ama guizanın hatrı var.. Adam bari bir anlette 1. çıksın 😄

0|0
    0|0
  • c tabiki

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bi kaleci aldıydı Fevzi'nin yediği hatalı gollerden bıkıp Shorunmu'yu aldıydı hatta Çorumlu diye dalga geçerdik adamla hakatten o Fevzi'den beterdi gereksiz transferdi bir de G.Saray 2. Fatih Terim döneminde stopere Frank de Booer'u aldıydı adam resmen facia oynuyordu sırf ismi var diye alındıydı arap ülkesi mantığıyla oynuyordu Türkiye'de zaten.

0|0
    0|0
    • aynern yaaa :D ben BJK liyim Leeds united e 6-0 yenilmiştik shorunmu gol yedikçe maymun gibi gülüyodu tw nin camını kıracaktım adama sinirlendikçe :D

• H. Bienvenu

0|1
    0|0
  • uzak ara maldonado ve maalesef nartallo

0|0
    0|0
  • Sabri Sarıoglu bercelonadan geldı en gereksız transfer

0|1
    0|2
  • kucuk emrah bakislariyla ortaligi eriten danielim guizam.. bir komedyen icin fazla pahaliydi birde

0|0
    0|0
  • Milos kracis maldonado katılıyorm :) guiza türkiyede başarısz oldu gereksiz olarak gelmedi ama boş çktı :) krasicde ısrarcıym bienvenuyide nispeten katabilirz.

0|0
    0|0
  • kemal derviş...:))

0|1
    0|0
  • guzizaa sakar falandi ama adam harbi king oyuncu !

bencee su melo mudur nedir varyaa su köpek takiliti yapali beri nefret ediyorumm bende cimbomluyum ama bu adamin artisligine ediyim benn

0|0
    0|0
    • B.k sanıyo kendini aynen...

• fenerbahce macindaa demireli kizdirsa falanda dalsa volkan süper olurr

zaten giticek galia adam 1 senelik falan dahami ne

yyaa zaten juventus turin basindan atti onu adam dedi ben veriyim parani sen gitt baska yere cünkü ugrasilmazz geri zekalilarlaa

• fenerbahçe'nin 2-3 tane kötü transferi var gs ile beşiktaş'ın kötü transferlerini yazsam sayfa yetmez DD:.

0|0
    0|1
    • Ya bırakın yaa GS ninde BJK ninde FB ninde çok kötü transferleri war en iyi transferi anadolu takımları yapıyo bakınız J.L. mosheu elvir baliç Webo doka johnson preko dany holosko emenike daha saysam çok bunlar ufak takımdan çıkmadı mı? pahalı pahalı buyuk takımlara gömdüler?

• en başarıyı biz sagladık çeyrek final! Ayrıca 3 temmuzda fenerin o kadrosu dagılmasaydı avrupada yine çeyrek oynar ligede 3-4 sene amabargo koyardı zico fenerbahçe bile 3 temmuz öncesi fenerbahçe kadar iyi futbol oynamıyodu ve kadrosu okadar iyi değildi! Boruissia maçında bile şuster zdfde fener maçını yorumlarken fenere türkiyenin bayern'i dedi :DD:.

• Tamam uğraşılmaz sizle öyle olacaktı boyle olacaktı demeyin YAPIN... Ya da şike yapmayın demi yani ;)

• Şıklar çok saçma. Gs'de Hagi, Fb'de Alex, Bjk'te Fernandes gibi şıklar olmalıydı.

0|0
    0|0
  • kemal derviş :D

1|0
    0|0
  • kofana mı fofana mı ne vardı..

oda olmalıydı

bide beşiktaşta nortolla vardı galiba..

:)

0|1
    0|0
  • Hagi var en başta.

0|0
    0|0
  • İnsua vardı bitane sol bek

0|0
    0|0
  • Patriot füzeleri... En gereksiz yabancı transferdi...

0|0
    0|0
  • tabikide açık ara farkla guiza

0|0
    0|0
  • guizadır bence

0|0
    0|0
  • aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kesinlikle:)

0|0
    0|0
    • ilk kez a diyeni gördüm niye ki :)

• onlar ayrı felaket zaten :D asdfghj

• eziktaşlı seni yaran nedir onu söle futbolcularınız terbiyesiz takım kaptanınızı yolda görsem suratına tükürüm o derece yani hadi yavrum naş git bizim eskilerimizi alın siz ne kyruk acınız varmış demekki iyi s... zamanında sizi:D

• Guiza çok gereksizdi

0|0
    0|0
    • Gol kralı geldi bi b.k işe yaramadı ispanya Türkiye maçında Bize gol attı ŞERO

• Jossico, Maldonado, Güiza.

0|0
    0|0
Yükleniyor...