İntikam fırsatı elinize geçti..Ne yaparsınız, ya da hiçbir şey yapmam mı dersiniz?

Şöyle bir durum düşünün, elinize çok güzel bir fırsat geçecek.

Sizi üzen, kıran, asalayan, duyularınız ve gururunzla oynayan şahıs elinize düştü.

Ona en güzel şekilde haddini bildirmek için ne yaparsınız?

Yada, hiçbirşey yapmammı dersiniz?

Ben yandım, üzüldüm ağladım, oda ağlasın yansın diyerek elinize geçen fırsatı kullanırmısınız?

Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• allahından bulsun beaa:))

0|0
    0|0
    • +1 bence de.eger sen ondan ıntıkam almaya ugrasırsan gene sen uzuleceksın neden mı cunku zaten zaafların vardı o kısıye karsı sımdı ıntıkam alacam dıyeceksın yıne yenık duseceksın.uzak dur bence de hacım

Erkekler Ne Diyor 9

• bence gerekmez.Bir insandan intikam almak yerine onu tamamen unutmak ona verilecek en büyük cezadir.Ondan intikam almak onunla ayni seviye inmekten baska birsey degildir bana göre

0|0
    0|0
  • elime firsat gecmesini beklemem firsatlari kendim yaratirim.. malesef kinciyimdir ve beni kiran bir insan gun gelir hic dogmamis olmayi ister.. ha iyi birseymi? degil :)

0|0
    0|0
  • Onun Senden Bekledğini Yapmamak Onun Ne kadar seni yalnış tanıdığını,Aklının Kalbine ne kadar zıt Olduğunu Farkındalık Yapacaktır.. Cevap Budur bence

0|0
    0|0
  • iyi elinde kötülük yapmaya fırsatı varken yapmayandır

0|0
    0|0
  • gözünün yaşına bakmam

0|0
    0|0
  • erkekse iki tane siyahi erkek tutarım ona taciz ettirrim.kızsa da öldür gitsin

0|0
    0|0
  • en ağır şekilde intikamını al derim

0|0
    0|0
  • ALLAH havale etmeliyiz

Basit insanlar saçma sapan düşünceleridir intikam almak.

0|0
    0|0
  • intikam alınmalı her zman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İntikam olayını saçma buluyorum. O seni üzdü kırdı aşağıladı sonra senin de eline aynı fırsat geldi sen de ona yaptın ee noldu sana yapılan değişti mi. Benim kırgınlığımı almazdı bu.

0|0
    0|0
  • Kimseye zarar vermek isteyeceğimi sanmıyorum çünkü vicdan azabı duyarım. Sonra beni kim avutacak. Birine yapacağım en büyük intikam yeri geldiğinde yaptığı şeyi hatırlatmak olur.

0|0
    0|0
    • Aslinda biliyormusun, bende bunu demek istedim..yani ona yaptigni hatirlatmak, bende zarar vereyim, yada sacma sapan kötü girisimlerde bulunayim demiyorum...ama ne bileyim, hani öyle güzelce bir agzinin payini verip haddini bilsin, ve yaptiklarini hatirlasin istiyorum

• Çok düşünüp takılma uygun zaman gelirse zaten hemen aklına düşer kullanırsın. Hatta hiç birsey söylememek ve sadece mutlu olmak da güzel bir cevap kin gütmemek ve affettiğini göstermek ama ulaşımazım artık hiç birşey eskisi gibi değil mesajı verebilmek. şanslıysan fırsat çıkar

• elime geçen her fırsatı kullanırım sürüdürürürüm valla böyle bi huyum vardır çok iyi bi huy değil övünmem bununla ama öyle işte fırsat geçtimi kullanmazsam içim rahat etmez

0|0
    0|0
  • ben elime geçen fırsatı kullanırım.. ama bu ne şekilde olur bilemem

0|0
    0|0
  • kesinlikle kullanırım , çektirene çektireceksin görsün oda yaşasın

0|0
    0|0
  • Düşene bir tekme de ben vurmam.Bana göre degil.

0|0
    0|0
  • mantıklıca düşün ve intikamını al :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...