Erkek arkadaşınız buluşma sonrası her ayrılıkta alnınızdan öpüyorsa ?

Erkek arkadaşınız buluşma sonrası her ayrılıkta yanaktan sonra, alnınızdan öpüyorsa ne düşünürsünüz?

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• sahiplenme iç güdüsüyle yapılan bir olay bu. bende bi kça konuşma arasında arakdaşlarımdan falan duymuştum alnından öpmek ''sen benim helalimsin'' gibi anlamlara geliyormuş. bu doğrultuda düşünecek olursak seninle ciddi bi şeyler düşünüyor olabilir. ha bi de şöyle bi durum var seninle öpüşmek yerine alnından öpüyor bu da yukarda yazdığımız düşünceyi destekleyen bi durum :)

0|0
    0|0
  • 1|1
    0|1
  • Normalde bu geçmişten gelen bir gelenektir. Ama genelde evlenildiği vakit erkek karısın alnından öper sen benim namusumsun seni ölene kadar koruyuo kollayıp, her derdinde baş ucunda olacağımı ifade eder. Ama bu zamanda böyle şeylerin hassasyetini kaybettiğini düşünmekle birlikte ne kadar içtenlikle ve art niyetsiz yaptığını senin gözlemine bırakıyorum arkadaşım. Saygılar

0|1
    1|0
    • Ben kimsenin namusu değilim,kendi başıma bir bireyim,kendimden sorulur benim namusum ,bu yüzden sormuştum anlamı bu demek hiç hoşuma gitmedi.

• +1 tekrar aynısını yazmama gerek yok. :) soran arkadaşım erkek arkadaşım derken sevgilinizden bahsediyorsunuz sanırım. bu hareketinden niye rahatsız oluyorsunuz ki memnun olmalısınız bence. enteresansınız. :)

• nükleonBursaaa teşekkürler :)

• dudaktan öpmek sadece seksüel açıdan istemek sahiplenmek oluyor. alından öpmek herşeyiyle istemek sahiplenmek oluyor.

0|0
    0|0
  • ya sız nıye aynı soruları sorup duruyorsunuz alından opmek anlımın yazısın demek esımsın demek kaderımsın demek benımsın demek anlatılmaz bısı lutfen bısıler ogrenın artık ya

1|1
    1|0
  • Çok büyük saygısı var bence ...

0|1
    0|0
  • Seni seviyor ve ciddi düşünüyor.

1|1
    0|0
  • Ya seni gerçekten çok seviyor. bknz: kadınımsın

ya da seni savaşa yollamayı düşünüyor. bknz: hadi koçum yüzümüzü kara çıkartma

0|0
    0|0
  • sıze deger verıyor cıddı anlamda yada sızınle yatmak ısyor cıddı oldugunu gosterıyor ama numara dıkkat et yapabıır

0|0
    0|0
  • bende öyle yapıyorum ve bunun anlamı erkek arkadaşın seni gerçekten çok seviyorasfdsdgsgd

0|1
    0|0
  • yeni moda mı bu, ilk defa senden duyuyorum

0|0
    0|0
  • bu kadar kılıbık erkegi nerden buldun derim

0|0
    0|0
  • koyun mu seviyorsun de :S

0|0
    0|0
  • anlına hayran belkı:D