Dik durmama yardım edecek egzersizler nelerdir?

Dik durmak benim için çok yorucu. Önerebileceğiniz egzersizler var mı?

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• Göğuşlerın hep önde olsun yürürken, hatta az yukarı kaldır. Sonra topuklar giy, topuklarla yürümen düzelır. Kafanda az yukarda dursun, omuzlarında az arkaya. Evet artist gibi yürürsün, ama dik yürürsün

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• buna bile plates diyenler var, yakında namazı niyazı platesle kombin yapan rizeli bi hoca çıkmazsa, camimiz adına ben girişicem o işe

0|0
    0|0
    • hiç denemediğin belli ama :)

• ben de plates yapana kadar dik yürüğümü zannediyordum. ya da olduğundan daha esnek kılar seni :)

• :DD yeteri kadar esneğim, ama sınırları zorlamak adına belki düşünebilirm :DD

• Karnını ieri çekerek ileri bakarak yürü.

1|0
    0|0
  • uyuduğun yerin fazla yumuşak olmasına özen gösterme.biraz sert olsun ve sırt üzeri uyumaya çalışarak kendinizi böyle alıştırın.bu bebeklerde de böyledir.yürürken dik yürümeye özen gösterin.

0|0
    0|0
  • Mekik.

0|0
    0|0
  • sırtı gerdirmek fizik tedavi yada Plates olabilir fizik tedavi ye başvurun bire bir oluyor

0|0
    0|0
  • öne eğilme:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Plates yapabilirsin. Önceden duruş bozukluğum olduğunu plates yaptıktan sonra farkettim ve sen istemsiz olarak bile dik duruyorsun belli bir süreden sonra. Bu da çok hoş bir durum.

0|1
    0|0
  • daha çok topuklu giy ve pilates yap

0|0
    0|0
  • pilates birebir geçekten..

0|0
    0|0
  • pilates yap ve şu dik duruş korselerinden kullanabilirsin gerçekten işe yarıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...