Bilal kısayı beğenmeyenler burada mı?

Galatasaray ın oyun puanını kim maksimuma çıkardı ne oluyor l*n sneijdersiz nasıl böyle oynanıyor ben şok ben iptal.
Fatih terim bile böyle futbol oynatmadı bu takıma.
m. ligtv. com. tr/mac-merkezi/galatasaray-eskisehirspor? id=111117526&tab=video

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben beğenmiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen Türkiyenin en büyük ve Şampiyonlar Ligi'nde oynayan takımının orta sahasına Melo yu gönderip Bilalı koyarsan tabi gülerler sana.
    Geçen hafta nedense ayakları titriyordu bu Bilalın falan bir Sneijder le Chedjou oynadı bize küçük maçlarda oynayacak adam lazım değil.

0|0
    1|1
  • Bilal Kisa begenilmeyecek bir oyuncu degil. Adam ofansif oyuncu, defansif olarak kullanilmak istenilince istenileni veremedi ve bu yuzden taraftarlar kendisine isinamadi.

0|1
    1|0
  • Bilalovic diye dalga geçen kuşların sesi kesildi bayadır ötmüyorlar. :D

0|2
    0|0
  • Bilal lig için iyi bir oyuncu ama asla Melonun yerini dolduramaz orta saha sneijder-selçuk-bilal üçlüsü yerine melo-selçuk-sneijder üçlüsü daha iyi olurdu

0|1
    1|0
  • Havalanmaya gerek yok Benfica deplasmanı sonrası göreceğiz bence ki Bilal yetersiz ŞL için kim ne derse desin.

1|1
    0|2
    • Bak ne demişim 10 gün önce 2 maçı da kaybettik. Bilal, Sabri, Hamza, Dursun, Liseliler hepsi gittikten sonra şu takım rahata anca erer.

• Ben hiç dalga gecmedim , sadece UCL için yetersiz buldum. Rakip kolaydı , TR ligi bir ölçü degil ergenler ve futboldan anlamayanlar şımarmasın hemen...

0|0
    1|2
    • Doğru avrupa da belli oluyor seviye liverpoldan 8 gol sayarken de bunu diyeydin lale.

• Senin o beğenmediğin yönetim transfer sezonunu karla bitirdiği için gidebilir anca ki böyleyken bile zor.

• Eufa tff ye benzemez batıyı kayırırlar paraya bakarlar finansal fair play de city ve psg ye yapılan ayrımı araştır cebini doldurana bakıyor bunlar.

• Bilal ligde iş yapar, şampiyonlar liginde yeterli olmaz diyordum haklı olduğumu bir kez daha gördüm ve 1 melo 4 bilal eder bu da bir gerçek

0|0
    0|1
Yükleniyor...