Fakir ama yakışıklı biri ile sevgili olunur mu?

şöyle anlatayım efem;

lisedeykene bırak hoşlanmayı, aşkımdan kendimi balık kraker süte verdiğim günlerde kıza yılbaşı hediyesi aldıydım, kuyumu kazan arkadaşlarımın gazıyla. yalnız hatun para zıçmaktaydı, önemli bir ayrıntı olarak veriyorum. aldığı nefes alamanyadan, içtiği su iskoçya'dan geliyordu, sıçtığı pok markaydı diyeyim, sen anla gulüm. neyse, aldık hediyeyi efem, ama "ne aldın?" diye sormayın söylemem. vazgeçtim söylerim. her şeyi orcinal marka olan kıza sen git, karum'un arka dükkanlarından lastiği sünmüş, cingen pembesi, fasonluğa dahi terfi edememiş bir dkny body al. lan o poktan hediyeyi aldın hadi, bari insan gibi bi poşete koy lan. kırtasiye poşetine niye koyuyon oğlum? hangi aklın işi bu? neyse yedik işte bu poku, uzattık; "mutlu senelere." diyerekten, anam bi sevindi kerata, bi sevindi. boynuma sarılınca bayılmışsım. uyandığımda azerice konuşuyordum alüminyum... hediyeyi şöyle bir açtı efenim anladı fason olduğunu geri yerine koydu. gömlek üstü body giyerdi her daim, onu düşünerek aldıydım. bir gün giymedi lan, giyer mi hiç? evde anası yer bezi etmiştir aynı gün. neyse hüzünlendim ben yine sorumuza dönelim efem.

fakir ama yakışıklı bir ile sevgili olurmuydunuz?

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dayanamıcam artık sana ya adresini söyle ayna falan gönderim sana yada iyi bir göz doktoruna görün. Arkadaşım sen kendini yakışıklı mı sanıyorsun? Sana yemin ediyorum ama kendimi beğenmişlik gibi olmasında senden kat kat yakısıklıyımdır. Dünden beri sürekli aynı şeyler senin sorunun nedir ? Problemli misin ya ?

1|1
    4|1
    • Karşısındakinin kendini beğenmiş olduğunu düşünüp onu yeren ve kendisini yücelten bir kendini beğenmişlik söz konusu... ;) Kendini beğenmiş misin bilmiyorum ama kendine güvenememiş birisi olduğun kesin. Öyle olmamış olsaydı yorumu gizliden atmaz, bir de profil resmi olarak kendi fotonu koyardın ;) Biz de söylediklerin doğru muymuş değil miymiş anlardık ;)

• wuuu çok pis taş geldi :)

Kızlar Ne Diyor 11

• fakir olması hiç önemli değil gerçekten sewiyorsam dikkat etmem böyle şeylere ...

0|0
    0|0
  • bence vahim değil milett dünyayı dökmesin efendim sevgilim kötüdeolsa (olmasa)iyi olur bende o arkadş ibiyim markaımdır sevgilimden maddi açıdn ahaiyiyim seimli,seiyorum zengin değilama benim;)

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter.

2|1
    0|0
  • link :)

0|0
    0|0
  • Kalbi zengin olsun..

0|0
    0|0
  • boşver malı mülkü yüreği zengin olsun bir ömür senin olsun ;)

0|0
    0|0
  • karaktere bak senden bahsediyorum açıklamak istedim anlamayabilirsin

0|0
    0|0
  • Zenginlik önemli değil trollcan.

Ama 'mi/mı' soru ekini ayrı yazamayan bir sevgili ile öldürseler beraber olmam.

Kah kah.

0|0
    2|3
  • kafasını sadece süs olsun diye taşımayan birileri yok mu dünya'da

0|0
    0|1
  • zengin züppelerinden sevgilim olmadı hiç hep vahimdi sevgililerimin durumu ama çok iyi olmuyo be gece yatarken onu değil harcını nasıl yatıracak borcunu nasıl ödeyecek onları düşünüyodumm hüzünlü bir aşk oluyor yanii biraz drama dönük :)

0|0
    0|0
  • Tüm ciddiyetsizliğine rağmen soruna ciddi cevap vermek istedim :)

Adam olsun yeter.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• fakir ama gururlu bir kız da olsa olur :DD

0|0
    0|0
  • Aksi durumda olsaydım; yani kız fakir ben zengin olsaydım, açıkçası dötüyle kuş yakalasa yine de sevgili olmazdım. Kapital dünyada realizmi severim ;)

1|0
    0|0
  • seni gören düşüp bayılır kimse bakmaz senin cebine kardeşim bence.hediye flan da almana gerek yok sen kızlar için gökten indirilmiş bir hediyesin zaten

0|0
    0|0
  • çok zengin bi adamla evli olabilirsin yada bi adam çok zengin bi kadınla evli olabilir (bu biraz istisnai) fakat o senin ruh eşin olmayabilir .Şimdi seçenekler şunlar zengin biriyle mutsuz bi hayat mı ya da fakir biriyle mutlu bi hayatmı.Aşk bir yere kadar aç karnına aşk yapılmaz fakat tercih meselesi günümüzde de genelde parası olan herşeyi satın alıyo kapitazmin gözü kör olsun

0|0
    0|0
  • zenginmisin fakirmi bi anlasam xD

0|0
    0|0
  • valla kardesım sımdı tum kızlar gonlun zengın olsun dıye edebıyat yapacak ama altında son model bır araba cebınde de para olan bırı gorduler mı agızlarının suyu akacak

0|0
    0|0
  • bu soruya en güzel cevabı "cool adam" verir.

1|0
    0|0
  • okumadan soru geçmek yakışır mı dediler..yakışır efendim çok güzel yakışır hem de :))

0|0
    0|0
  • öyle beş para etmeyen kızlar için fazla bile o hediye

0|0
    1|0
  • ticaret lisesi etrafında takılmazsan problem yok. hayatını olduğun gibi devam ettirirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...