Canımdan çok seviyorum dediğiniz insanın en çok hangi cümlesi yaktı canınızı..

benim en çok canımı acıtan cümlesi

"bıktım artık , sanane kzıım sen ne sanıyosun kendını " olmuştu

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bir insanı o kadar çok sevmeyeceksin, sonra seven üzülüyor.

2|0
    0|0
    • ne kadar seversen o kadar cok uzuluyorsun gercekten

• kesınlıkle öle

• Teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 14

• canımdan çok seviyordum onsuz nefes alamicak kadar seviyordum hemde... bir gün ona mektup yazdım sadece onu sevdiğimi anlatan zaten '' seni seviyorum '' demekten başka cümle kuramıyordum ellerim sadece onun ismi yazabiliyordu mektuba , içerisine bir gül koydum ve bir kurdela ile yüzük bağladım ...doğum günüydü... ama salakmısım ben sadece hediye vermek istemiştim kendime yüzük almadım... sevdiğimden aldıgım cevap sen benim basımı baglayıp kendin yüzük takmadan özgürce dolascaksın dimi al yüzüğünü naparsan yap ve sonra cıkan tartısma ile ayrıldık... daha ne olabilirki...

2|0
    0|0
    • kusura bakma buna verebılcek bı cevap bıle bulamadım sen bunları yaptın bu cevabı mı aldın

• amın ınsallah

• inş. mzklerde götürüyo insanı link

• yaşanmamış say demesi

2|0
    0|0
  • onlarda can yakarda böyle bişey varmı yaa; ben seni sevmemişim sevdiğimi sanmışım. He bide 1 aylık filan olsa tamam dicem 3 sene be kardeşim :D

2|0
    0|0
    • bunu genelde ayrılan herkes soluo zaten açıklamak gereklı görüldüğü için bu cümleyı kuruolar

• rahatla dıe solmedım kı bunu bılmek ıcın sık ılıskı yaşaman gerekmez dıye dıle getırek ıstdım sadece

• ben pek şahit olmadım ondan biliyorum o maksatta söylemediğini ;))

• senı hıc bır zmaan sevmedım dedı benı bıtırdı playboy olduk cıktık bu seferde senı hıc guzel bulmuyorum dedım onaaa

1|0
    0|0
  • Seni sevmiyorum sen bir işe yarmazsın :((

2|0
    0|0
  • Seni sevmiyorum demişti ama cok seviyo şimdi

2|0
    0|0
  • kendimi severim kimseyi caınımdan cok sevmem neden kime canım dersem canın cıksın oluyor sonu

2|0
    0|0
  • bır tane olsa yıne ıyı tam bır yalancıymıs

2|0
    0|0
  • canımdan cok sevmem kımseyı

2|0
    0|0
  • "Seni yanlış tanımışım veya tanıyamamışım" oldu

0|0
    0|0
  • kimse maval okumasın..hiç kimse kimseyi canından çok SEVMEZ!

0|0
    0|0
  • s*ktir git

2|0
    0|0
    • karsındakı mı demişti

• yok o an arkamdaydı :)

ben gidiyordum o da arkamdan s*ktir git dedi

• iyi ki benimle sevgili olmamışsın. hakaret etmem ama hakettiyse çok güzel konuşurum, dövsen daha iyi derler.

2|0
    0|0
  • yüz kağt borç versene dedi

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• beni kendinden soğutmaya mı çalışıyosun demişti.. daha ben cevap veremeden tebrikler başardın demişti..

1|0
    0|0
    • senın vermeyı düşündüğün cevap hayır olacagı için mı yaktı canını bu sozlerı

• benim öyle bi şey duymak aklımdan bile geçmemişti. tabiki cevabım hayırdı ve çok canıım yandı :(((

• o kadar çok ağır cümleleri oluyordu ki artık hangisi canımı acıtmalı bilemiyordum.. bir süre sonra bağışıklık kazandım ve sallamaz oldum... şu an benim canımı acıtacak bir söz yok..

1|0
    0|0
  • benim için bitti :(

2|0
    0|0
  • buraya yazamayacağım kadar kötü...kalbimi çok kırdı çok.

2|0
    0|0
  • benim için ne yaptın sorusu.nankörlüğün alası..

0|0
    0|0
  • korkmuyorum kurtulmak istiyorum demişti tek bi cümle yetti bana şimdi ömür boyu kurtuldu benden..

2|0
    0|0
    • aslında herkes kendı kaybedıyor verdıgı kararlardan ötürü

• evet daha sonra iki kez mesaj attı biri dogum günü biri ...? şeklindeydi

• annem bir keresinde 'senin gibi fesatını nasıl dogurmusum ben' demisti. genleriyle bana hayat veren birinin bunu bana demesi ne kadar komik di mi? :)

2|0
    0|0
Yükleniyor...