Galatasaray 4 0 lık galibiyeti futbolu hakkında düşünceleriniz neler? Eskişehir küme düşermi sizce?

Genel olarak fena değildik rakipde zayıf ama yine pozizyon verdik 6-2 filan bitebilirdi maç Poldinin dirkleri gol olsa iyi olurdu golleride güzeldi penaltı hariç 3 gol baya iyiydi Eskişehir çok kötü siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İyi oynadık bayada gol kaçırdık. Özellikle Podolskinin kaçırdığı goller. Olcan yavaş yavaş toparlanıyor. Fener maçından sonra özgüveni geldi. Böyle oynamaya devam eder inş kadroda görmek isterim. Böyle oynadıda biz mi sevmedik. :D Onun dışında ismail kartal Galatasaray karşısında her zaman ezilmeye mahkum:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Maçın skoruna etki etmese de penaltı beleşti , alakasız pozisyona korner diyen hakeme gs topculari hocam abartma artık 3-0 oldu dercesine itiraz ettiler

Eskişehir bitmiş , kadrosundaki Lawal a aciyorum sadece

Son 15 dakika 3-0 öndeyken yok mu genç bir oyuncu da Bilali o dakika oyuna alıyor

1|1
    0|0
    • Koray Sinan gibi oyuncuları aldı zaten ki kadroda yeterince rotasyonluydu Bilalin ufak bir ağrısı vardı son dakikalarda şans verdi güzelde bir gol attı penaltı konusuna değinmedim çünkü eskişehire 6-7 olması gereken maçı 4 atarak kazandık golde yiyebilirdik o ayrı hakem geçen hafta hakemliğini konuşturucaktı yoksa eskişehirspor maçında penaltı vermesede olur.

• Olan benim kupona oldu toplam 2-3 gol vermiştim , o penaltı benim için çok önemliydi :)

• Oynamzsın bundan sonra bişey olmaz :)

• Dikkat edersen Galatasaray pozisyon vermedi sadece öyle istedi eskişehirin en ufak hareketlenmesinde Galatasaray misliyle karşılık verdi maçın hakkı 4-0 doğru Galatasaray iyi oynadı istediklerini rahat yaptı ama rakip çok zayıf bu maç belirleyici bir maç değil benfica deplasmanında da aynı oyun oynanırsa tamamdır olmuştur derim :)

0|1
    1|0
    • Bir iki çok net pozizyon verdik böyle bir rakibe onları bile vermesek iyi ama rotasyonm var sonuçta normal.

• O pozisyonlar bilerek verildi demeyeyim de istense oyuna 4 kolla sarılsalardı vermezlerdi emin ol takım iyi yolda ama sürekli böyle bu seviyede hatta 1 adım üstünü oynaması lazım

• bir yandan galatasarayliyim bir yandan eskisehirliyim, galatasaray almasi iyiken eskisehir kume dusmesi kotu ama eskisehir bir an once toparlasin boyle gidilmemeli

0|1
    0|0
  • Gs iyiydi

0|1
    1|0
  • Eskisehirliyim Eskisehirsporluyum butun turkiye rezil olduk boyle bir rezil takim gormedim

0|1
    0|0
    • Beşiktaş maçınıda izledim sizin gerçekten kötü takım bakma BJK kendi ayağına sıkıyordu az kalsın ama bugünde bir iki pozizyon hariç takım atağa çıkamıyor düzgün GS biraz gitse 6-7 olurdu direkten dönenler vs izlediysen ikinci yarı hiç gitmedik bile nerdeyse.

• Oyuncu var oynatilmiyor bu durumda düşmeye aday ama olsun sondan sampiyonuz o bize yeter

Yükleniyor...