Zayıflamak için ne yapmalıyım?

Boyum 1.75 kilom 73... Boyumu kilomdan dolay gösteremiyorum herkes çok beğeniyor geniş omuzlara sahibim spor yapmadığım halde... ama boyum 1.70 gibi duruyor kilo kapatıyor ve sıkıldım bundan bol su içiyorum dans ediyorum ama hızlı yemek yiyorum ve bunu önleyemyorum sizce ne yapmm gerk ? ve bana uygun olan spor sizce nedir ? ( voleybol hariç )

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

• Ben de öyleyim mesela :) geniş omuzluyum 1.74 boyundayım bi zamnlar 70lere çıkmıştım ama sonra indim dans etmeye devam et bol bol hareket et bol su tüket az ye ve yürü :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• aslında öyle abes bi zayıflamana gerek yok(görmeden bilinmez ama) 5- 8 kilo versen herhalde çok iyi olur. her kesin metaboizması farklı çalışır ama azıcık yemekten kısacakksın ilk başlangıçta. otçul oalcaksın. spor yapacaksın. spor yaparkende dikkat edeceksin düzenine sağlığına. aç kalmayacksın dayanamaz yıkılırsın o vücutla. vüdudunda ölçülerin ne dengesizlik varmı?

1|0
    0|0
    • dengesizlik yok hatlarım çok oranlı ... fizikte problemim aslında çok da yok gören zaten 65 zannediyo omuzlarımdan ve byumdan kurtarıyorum ben biraz kafaya takıyorum stres olunca daha da çok kilo alıyorum

• başta sölesene bi kaç yıl içinde verirsin onları yemene dikkat et yeter. sıkma dert etme kendine. düzenli beslen ve düzenli yaşa

• tamam :)

• kızılayda kan verir gibi yatakta kalmamak lazım

herneyse

hoşgörün için saygılar

şöyle bir önerim var

b-fit denilen yerler var günde sadece yarım saat

1|0
    0|0
  • duzenli spor yap. fitness olabilir. diyetine dikkat et.

1|0
    0|0
  • yatak sporları hiç denedin mi?

1|1
    0|0
    • kilomdan dolayı deneyemiyorum erkek arkadaşım deniyor

• 65 olman lazım.terleyeceğin her şeyi yap ;)

1|0
    0|0
  • ben sakatligimdan dolayi profesyonel sporu birakmak zorunda kaldim bu sene , boyum 183 kilomda 87 lere kadar cikti bir ara, simdi iste 79 a indim. Sana oneririm haftada 4 gun veya yapabiliyosan her gun yavas tempo 1 saat kosman ve en zoru ise yemeginden biraz kisman. Basta zor gelebilir ama 3-4 gun sonra alisiyorsun ve miden kuculuyor zaten yemek istemiyosun. Ben sadece bunlari yaparak 6 haftada 8 kilo verdim . Kosu ve yediklerine dikkat etmen 3 ana 1 ara ogun yemen buna yeterli olucaktir.

1|0
    0|0
    • çok ama çok teşekkür ederimm

• tamam çok teşekkürler gerçekten :) ve sakatlığınız için de geçmiş olsun

• tesekkur ederim :)

• yavaş ve çok çiğneyerek ye ayrıca doymadan kalk :)

1|0
    0|0
    • işte bunu yapamadığım için maalesef veremiyorum :)

• hahaha anladım ben çoktan ama senden duymak istemiştim :)

boşuna kuruntu yapma derim iyisin hoşsun daha neleri var onalrı düşün uslu uslu ver şu kiloları yazın bakışlar üstünde olacak bunları düşün benm gibi :)

• :) tamam teşekkürlerrr

• öncelikle tatlıdan uzak durun yok başım ağrıyo bi çikolata yok sevgilim canımi sıktı bi gofret yok adet oldum ağrı yaptı canım çekti kıldı yündü derken habire yiyonuz

1|0
    0|0
  • fitness yapacaksınız baska caresı yok...

1|0
    0|0
  • Maşallah kız at gibiymiş. Önce 73 kiloyu kaça indirmek istediğine karar verebildin mi, 60 a kadar fitnes yaparak çekebilirsin sonrası biraz zor olur. Bunun dışında öyle kadınlara özgü zayıflatıcı başka spor yok diyetle fitnes derim ben

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim evet karar verdim 65 bile olsam 60 veya 55 gösterir diye düşünüyorum

• yürü, her yere yürü.

1|0
    0|0
  • sevişerek zayıflayabilirsin

1|0
    0|1
  • walla ben 1.78 boyum 70 kiloyum zayıf duruyorum kızların demekki eti sıkı olmadıgından

0|0
    0|0
  • yanlış anlama ama en gzl spor seks.imkanın varsa erkek arkadasın yada kocanla bol bol dene

0|0
    0|0
    • yok yanlış anlamadım da siz de yanlış anlamayın erkek arkadaşımla yapıyoruz ama bana b etkisi olcak şekilde değil kilolu hissettiğim için yapamıyoruz

• bazı tabuları yık artık kafanda.konu biraz cinselliği kaydı ancak bilgi amaçlı,ben karşı cinsinim ve hem cinsimi senden iyi tanırım.aktif olman inan cinsel hayatınızı çok daha renklendirir ve erkek arkadasını mutlu eder.sonuçta biyolojik olarakta bizden 7 kat daha fazla haz alıyorsanız biraz hakkını vermek lazım.görüceksin bu sana yol ve su olarak geri dönecek:)

• sağol :)

• İp atla,ip atla,ip atla.

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben kilo almak istiyorum sen zayıflamak ne işse allahtan balık etliyimde nakadar zayıflasam yüzüm düşmüyor zıcıkta olsa.

1|0
    0|0
    • kilo almak istiyosan hızlı yemen yeterli emin ol miden büyüyo ama zyıf olman daha iyi

• ye istediğini ye işte ne güzel istdiğin her şeyi yiyebilirsin :) hamur işi ekmek et sucuk felan

• hahaha sucuğu sevmiyorum ben yiyorum ama olmuyor aslında ilaç kullanim diyorum.

Yükleniyor...