Bu Fenerbahçenin hali ne olacak?

Arkadaş 90 dk boyunca ne bir düzgün atak , ne pozisyon var. 1-0 1-0 kazanmaktan bıktım artık. beşiktaş çıkıyor 5 atıyor gs çıkıyor 4 atıyor biz kanser oluyoruz gol atacağız diye. bune böyle ya. bu sezon 2 golden fazla atamadık arkadaş.

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Ne oldu fener yenildi mi?

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sistem'e çare lazım önce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Beşiktaş bol gölü Şenol hocanın oyun planına gore atıyor , fenerin de kadrosu buna müsait ama hoca beş kuruş etmez

0|1
    0|0
  • dostum Galatasaray Beşiktaş hızlı oynayan bir kadroya sahip Gs de bakalım sneijder selçuk yasin podolski burak dikine ok gibi bjk de gökhan sosa gomez oğuzhan quaresma dikine ok gibi e fb de kim var? josef desen iyi bir oyuncu ama daha çok görev adamı mehmet topalda aynısı fernandao van persie bu adamlara topu getirip kale yakınlarında vereceksin ki gol atsınlar sadece markovic ve nani var dikine oynayan markovic hep sakat ve alışamamış nanide tek başına yapamıyor ronaldo messi olsa yapamaz bu yüzden beklerde ofansif olmasına rağmen yapamıyorlar ilerideki oyuncular uyamıyor çünkü

0|2
    1|0
  • Maçı izledim maçta resmen sıkıldım Beşiktaş maçlarında Galatasaray maçlarında futbol zevk veriyor en azından pozizyon oluyor FB pozizyon yokken gol attı sonra yattı Osmanlı biraz akıllı olsa çok rahat 1 puan çıkartırdı.

0|1
    1|0
  • Bence Fenerbahçe bu Eskişehir'e 8 atardı bir Galatasaraylı olarak söylüyorum😕Eskişehir ve İsmail Kartal hocaya üzüldüm severim İsmail hocayı duruşuyla örnek insan ama takımı oynayamadı işte futbol böyle oyun nankör birşey

0|1
    0|0
    • oynadık biz bu eskişehirle. 2-1 zor yendik

• Yalnız Eskişehir güç kaybetti benim demek istediğim bugünkü Eskişehir yanlış anlama ligin başlarında oynarken fark atmak zordur ama Beşiktaş bu sene şampiyon olur bence😞 çok iyi futbol oynuyorlar ama kaybetmemeleri lazım derbileri tabi😔

• Aynen katiliyorum

0|0
    0|0
  • kaybetmekten iyidir kardeşim 1-0 olsun bizim olsun maksat 3 puan

0|0
    0|2
    • böyle şampiyon olacaksak bırak olmayalım ya. şu kadroyla hala 1-0 a yatıyoruz

• gs 3 sezondur top oynamadan şampıyon oluyorlar onlar gocunmuyoda birak 1 senede biz olalım kadro kadroda yönetim yonetim değil yıldız diye aldıgımız adam yıldız tozu çıktı hala kenarda panter gibi adam yedekte beklerse daha cok aglanırız bastakı kafalar değişmeli yoksa fenerbahçe para dağıtmaktan baska bişey yapmaz inş birisi dur der zicoyu arıyoruz zıco

Yükleniyor...