Kim sevgililer gününü lanetliyor?

bu sevgililer günü beni deli etti herkezin sevgilisi var ama benim şekerim yok :( :)

sevgililer gününü naletliyorum ...

aşk:...kategorisini hak etmiştir bence...

0|0
18|54

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• Olsa bir güzellik düşünürdüm hem sevgilime hem de sevgililer gününe... Maalesef yalnızım, o yüzden bu durumda bir anlam ifade etmiyor...

0|0
    0|0
  • Merhaba melodi87.

Sevgililer Gününün, Sevgilsi Olup Ona Güzel Bir Hediye Almayı Düşünen Kişiler İçin Bir Lanet Olmadığının Bilincinde Olup Anlayış ve Saygıda Bulunmanızın Daha Doğru Olduğunu Düşünüyorum.

Sorduğunuz Sorudada Kelime Yanlışı Olması, Sorunuzu Anlayamadığımız Anlamına Gelmediği İçin Abartılmak Yerine İnsanlık Hali Denilmesi Gibi.

Umarım Sizi Bir Ömür Boyu Sevecek Şekerinizi Bulmanız Dileğimle İyi Günler Bayan.

0|0
    0|0
  • esnaf değilsem benim için önemsiz bir gün

0|0
    0|0
  • sen bugün isyandasın sister

0|0
    0|0
  • bennnn aslında bi yandan lanetliyorum bi yandanda seviyorum ya lanetli bölümü geçen yıl nasıl bi namussuz olduğunu öğrendim 14 şubatta iyi yanıda onun gibi bi rezille gelecek planlıyodum allah yüzüme baktıda kurtuldum parmakla gösterilirdim artık

0|0
    0|0
  • lanet etmem

ama sevgililer gününde aldığım hediyeyi apartmandaki anasöre vermeyi düşünüyorum..

10 yıldır sorunsuz çıkıyoruz

1|0
    0|0
  • şimdi söyle oluyor bence güzel birşey ama sevgilimiz yok diyede de canım güzel günü lanetlemek de olmaz ki :) sevgilinin olduğunu düşün bir bu soruyu nasıl sorardın olmayanlar en yakın zamanda bulma umutlarıyla diye... :) benimde şekerim yok ama güzel bir gün sonuç olarak

0|0
    0|0
  • Neden yok yahu sevgilin ? çekici mi değilsin yoksa tutucu musun?

0|0
    0|0
    • çirkinim galiba.((

• Kimse çirkin değildir, saçmalama lütfen. Davranışlarında belki bir sorun vardır, çekinken falansan sana yaklaşmaya korkuyor olabilirler, biraz daha kendine güven, rahat ol, düzelir herşey :)

• yok sanki erkekler benden korkuyor ve kaçıyor :)))))

• Ne sevgilisi olanlar ne de yalnız olanlar hiç kimse bu sevgililer günü denen saçma günü sevmiyor. Ne gereği varsa kim çıkardıysa da Allah'ından bulsun :)

0|0
    0|0
  • Bence lanet okuma.Bu kadar seven ve sevilen kişiye yazık olur.çünkü bir gün belki seninde sevenin ve yine seninde sevdiğin olabilir.öyle değil mi?

0|0
    0|0
  • naletliyorum degil : lanetliyorum ...

0|0
    0|0
  • al benden de okadar sevgililer günü diye bir gün olmaz sevdiginle her günün özel her günün özel olmalı zaten buna inanlara akıl tavsiye ederim şittetle :)

0|0
    0|0
  • ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben

0|0
    0|0
  • Sevgililerin bir de günü mü varmış? Vay ben nirelere gidem :)

0|0
    0|0
  • Sevgiden başka her şeyin konuşulduğu bu nalet günü...Naletliyorum :))

0|0
    0|0
  • ben bir yılı 364 gün yaşıyorum ...

0|0
    0|0
  • lanetlemiyorum ama bence alışveriş olsun diye çıkarılmış bi gün birde bu günün b.kunu çıkaranlara uyuz oluyorum

0|0
    0|0
  • lanetiyorum lanetlemesine de şimdi sana onlarca teklif yağacak :D

0|0
    0|0
  • Kolonist kapitalist düzenin oyunları. Tamamen tüketim kültürünün dayatmaları. Hiç haz almam.

Not: Herkez değil herkes. Soruda lanet - açıklamada nalet.. Orada bir paradoks var ama neyse.

0|0
    0|0
  • Bennnnnn Çooook Sevgilim var Hangisine Hediye Alcağımı Seçemiyorum :D Ama Bu Sene Hepsine Plates Topu Göndermeyi Planlıyorum :D

0|0
    0|0
  • benim o günle bir alıp veremedigim kutlasamda olur kutlamasamda sorun sevgilimin olmaması deliye hergün bayram

0|0
    0|0
    • yok nerde veremedigimden sonra YOK yazmıştım sevgilim yok diyemi böyle oluyor babam böyle pasta yapmayı kimden öğrendi ben muhallebi yemeye gidiyorum

• Şu bir hafta içinde bir hamlem olacak bu konuya yönelik. Oldu oldu olmadı ısıttığımız suyla çay içeriz artık

0|0
    0|0
  • istersen beraber geçirebiliriz sevgililer gününü ;)

0|0
    0|0
  • O değilde burda sevgililer gününe yaklaşırken kızlara teklif edin gençler. Faydası olur ben olsam bu kıza teklif ederdim 14 şubatta.

0|0
    0|0
    • 14 şubatta olursa olmaz düşünme falan birde lanet birgün geçiriyor olacak şimdiden teklif edilse daha iyi olur

• adı üstünde sevgililer bayramı sevgilin yoksa hıc takılma ben gıbı yap olunca hakkını verirsin

0|0
    0|0
  • Ben 14 şubatta ölü taklidi yapıcam katılan varmı? :D

0|1
    0|0
  • Sevgililer gününe ölüm :)

0|0
    0|0
  • sevgilimle karar aldık sevgililer gununu kutlamıyoruz.. :)

0|0
    0|0
  • Bence güzel bir gün. sevglim olmasada oldugu zamn buluşmak için bir neden daha çıkıcagı bir gün

0|0
    0|0
  • Lanete nalet diyen birinden kaçmaları çok doğal bir şey.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 17

• sevgilim var. ama lanet olsun sevgililer gününe. hediye almaktan bıktım :D

0|0
    0|0
  • İmanımı kaybetmemek için kutlamıyorum. Haerkes aynı görüşü paylamak zorunda değil. Ben kendimce yazdım.

0|0
    0|0
  • ufaktan yol al 14 şubat :)

0|0
    0|0
  • isyan çıkarcam bu sevgililer gününde

0|0
    0|0
  • lanetleme de senin de olsun

0|0
    0|0
  • şekerim yok diyince aklıma lolipoptur vs dir neler geldi fazla fesatım

0|0
    0|0
  • bennn :))) yok yok lanetlemiyorum, güzel günlerini yaşasınlar her kes :)

0|0
    0|0
  • Çok ciddiye alıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Ne sacma bir gün ya sevgilim olsa da anlamsız olmasada

0|0
    0|0
  • ne oldu ekildin mi yoksa ıııdin mi

0|0
    0|0
  • birinci dereceden hemde

0|0
    0|0
  • evet bence de nalet olsun sevgilililer günü ve özel her güne

0|0
    0|0
  • bu yaşıma kadar hiçbir sevgililer gününde sevgilim olmadı..bende lanetleyim ya..

0|0
    0|0
  • yalnızlıgımı hatırlatmaktan başka işe yaramıyo lanet girsin

0|0
    0|0
  • nalet değil lanet .

0|0
    0|0
  • benimde yok üstelik aşk acısı çekiyorum :(

0|0
    0|0
  • isyyeeeeeeeeeaaaaaağğğğğğğnnnnnnnnn