Eski kız arkadaşını unutabilmesi

erkek arkadaşım benden önce sevgilisini bana anlattı,onun isimlerini günlüğüne yazdığını,günlüğü sakladığını onun için yaptıklarını vs. ilk sevdiği insan olduğunu. sonra pişman oldu ama ne yazar.. onu unutabilmiş olduğunu düşünmüyorum. bana resimlerini,sakladığı saç telini,attığını söylüyor ama evine gitsem araştırsam bulurum. atmadığını düşünüyorum. ara sıra anılarını da anlattı. nasıl anlayabiliriz unutup unutmadığını ya da ne bileyim devam etmez dimi böyle? paranoyak olan ben miyim hatalı olan o mu?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Senin arkadasin kesin tahtalari eksik haberin olsun ve bu kesinlikle duydugu SEVGI DEGIL seni bu kismi ilgilendiriyor birde tahtalari eksik olmasi .

KORLE YATAN SASI KALKAR duymusundur ,sende simdi baslarsin sakalini sacini hatira niyetine

ver demeye haberin olsun bak beni uyarmadilar deme.

Evine gidip arastiririm bulurum falan deme --->iste o zaman durum senin icinde tehlikeli demektir ,atmasi falan onemli degil neden boyle bir seyi sakladigi onemli ESAS OLAN NOKTAYI KACIRMA umarim durumun vahametini anliyorsundur ,tedavilik bir durum var ortada.

saygilarimla

0|0
    0|0
    • nasıl yani sevgi değil ne peki?

• Bir noktayi israrla anlamamak icin direniyorsun lutfen yapma bunu ben sadece senin yorumunda bircok konu var konusulmasi gereken ben en basit olanini yorumladim ben bu normal degil diyorum sen normaldir diyorsan o dusuncene saygi duyarim.

Onemli olan varsa sizin birbirinize olan sevginizdir yok saciydi yok iri vucuduydu sarilmasiydi baska baska ozel seyler degil

O kadar cok konusacak seyin arasinda ben bunlara iki normal erkek/kadin konusurken sira gelmez diyorum .

Soyle sor kendine bunlari

• neden konusuyoruz biz neden bahsediyorsun sen allahaskina ?

Ben derim ki sen sadece uzun uzun dusun...

Erkekler Ne Diyor 6

• Ortada hata da yok sorun da yok , bazı şeyleri ne unutabilirsin nede unutturabilirsin, zaman zaman zamannnnnnn++ sabır sabır sabır :) bu tarz soruları soranlarda olmayan ama olması gereken 2 erdem ... :D

1|0
    0|0
  • onu unatamamış. onu unutmak için seni kullanıyor. eski sevgilisini anlatan adamdan-kadından ne hayır gelir.

0|0
    0|0
  • hatalı olan o.çünkü sana eski kız arkadaşından bu kadar bahsedip şüphelendirmemeliydi.

0|0
    0|0
  • sen sadece 1 işe yararsın

0|0
    0|0
  • sen haklısın eski sewgilisinin hayali ile yasasın bırak gitsin seni anlasın birazz

0|0
    0|0
  • unutamazz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gercekten onu sevmıstır ama eskıden bıtmıstır sebebı ne olursa olsun ve şu an senle o sadece gecmısını saklıyor senı sevıyor dıye o yılları sılıp atamaz ya o duygulrını uzuntulerını anılarını sadece yaslanıyorz zaman gecıyor ve eskıye baktıgımız bır foto karesı bır not bır hedıye bızı gecmısle bırlestırıyor ... onlar sadece gecmıse duyulan gecıp gıden zamna karsı hala canlı olgunu hatırlatan bırrer anı.. hangımız eskı bır kazamızı elıne alınca anılarımz debresmez hangımızın bır karnesı yok daha ılk okuldan ya da bır oyuncagı hangımız bır bag ıstemeyız gecmısten o artık senı sevıyor sadece. onlar ıse sadece bırer hatırlatıcı

0|0
    0|0
  • neden eskiyi dert ediyosun ki . Geçmiş işte herkesin geçmişinde birileri vardı. hangi deftere yazdığın yazıyı sildiğinde iz kalmaz ki. herkesten bir tecrübe katmadık mı hayatımıza hepsi bir anı bırakmadı mı bizde. Erkek arkadaşın duygusal biri demekki saç telini falan sakladığına göre . böyle bi adama şu an sahipsin kıymetini bil geçmişle yaşayarak şu anın tadını kaçırma derim ;)

0|0
    0|0
  • sana böyle detaylı anlatması unutamadığının göstergesi değil mi

0|0
    0|0
  • bana da eski sevgilim kendi eski sevgilisini anlatdiydi,ayrilirken bana dedi ki "ben sana yalan soylemisdim,oyle biri olmamisdi,sen ilksin hayatimda"..ama yine ayrildik..

0|0
    0|0
Yükleniyor...