Cem Yılmaz'ın yeni filminde yaş sınırlaması var mı?

Arkadaşlar cem yılmazın yeni filmi fundamentals'in yaş sınırılaması var mı? internette bir +18 yazıyor, bir 7+ yazıyor. çoluklu çocuklu gideceğiz. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Güncellemeler:
Bİ KARAR VERİN GİDİLİR Mİ GİDİLMEZ Mİİİ?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• coluklu cocuklu gidebılırsınız zaten espiriyi anlamazlar onlar. filmin sonunda kulagını kapatın cocukların :?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben gittiğimde ilkokul - lise ortalamasıda vardı yaş sınırlaması yok yani büyük ihtimal . Ama keşke olsaydı çocuk sesinden ne izlediğimi anlayamadım .

0|0
    0|0
  • O filme çocukla gidilmez, akraba ile hiç gidilmez, aaa gidilir de gülemezsin gülersen .s..çtın :)) Ne demek istediğimi gidince anlarsın :D

1|0
    1|0
    • halamlarla gidiyorum bu daha fena? :(

• Kadın kadına gidiyorsanız yani akrabalarınız kadın ise yırtabilirsin :))) en azından sende onların açık yanlarını öğrenirsin fenamı :D, Gösteri çok akıl dolu, kız arkadaşıyla giden adam kız arkadaşının bir çok konuya bakış açısını bile çok rahat öğrenebilir o flim ile :)))

• bide sevgilimle mi gitsem bakış açılarımı öğrensin hahaha:D şaka ya zaten bir abaza daha fazla katlanamam:D:DDD

• ben gittiğimde çocuğuyla girenler vardı...

zaten belli bir birikimi ve cem yılmazın espirilerine aşina olmayanlar +30 bile olsalar ne demek istediğini anlamadıkları için sorun olmuyordur..

0|0
    0|0
  • +18 şakalar var çoğunlukla gitmeyin bence . biz arkadaşlarla gittik baya güldük. çoçuklar falan hiç gitmesin anlamazlar şakaların çoğunu.

0|0
    0|0
  • +13 kesinlikle o filme gittikten sonra aksam 8 den sonra kızlara mesaj atamıyorum yanlıs anlıcaklar diye :D

0|0
    0|0
    • o kadar fena mı lan:D

• lan? evet cok kötü herkese laf sokmus özelliklede kızlara yanında erkekle gitme rezil olursunuz regly e kadar anlatıyor :D

• sevgilimle gidicektim de aileyle gidiyoruz full kızız hazırlıklıyız zaten:D iyi olmus

• Ben gittiğimde 13-14 yaşında çocuklar görmüştüm.Zaten, 13-14 yaşında altındaki çocuklar anlamaz o espriler.

0|0
    0|0
  • çoluklu çocuklu gidebilirsin sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Espriler çok güzel memnun kalırsınız.Şimdiden iyi seyirler.

0|0
    0|0
  • +13 diye bilkiyorum

0|0
    0|0
  • en az 13 yasındakıler gıtsın

0|0
    0|0
    • ben 18 yasındayım zaten aramızda 2 tane 8er yasındakı kuzenlerım olucak tesekkurler:D:D ondan sordum

• Gösterisi güzel özellikle 2. yarısı, ama size tavsiyem çocuklarla gitmeyin yönünde olur..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bel altı espri çok fazla yapılmış.+18 i hakediyor.

0|0
    0|0
  • ya bi ara şeyinden bahsediyo işte beyni yok ya ara sevgilini diyo filan tarzı espri yapıyo ama +18 kesinlikle değil yani cinsellik üzerine değil adam bi sürü espri yapıyo bence gidilebilir

0|0
    0|0
  • coluk cocuk gitmeyin derim biraz erotik konular var ben gittim enistemle sonra birdaha yüzüne bakamadim insan utaniyo özelliklede kadinlari ilgilendiren seyler adet dönemiyle ilgili falan filan

0|0
    0|0
    • sabah sabah guldum:D neyse zaten cocuk 8 yasında ama hepımızden cok sey bılıyo tesekkur ederım:)

• hahahah :D ama bence cocuklarla gitmeyin derim :D

• dur bakalım olmadı evde bırakıcaz

• Özellikle sonlara doğru cinsellik üzerine espriler çok. Ben annemle gittiğim halde utanmıştım. Küçük çocuklar için hiç önermem.

0|0
    0|0
  • yaş sınırlamasını bilmiyorum ama 7 yaşındaki bir çocuk için doğru değil en aşağı 14 yaş olması gerekir bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...