Kapat

Galatasaray Universitesi ndeki yangin kasitli olabilir mi?

Galatasaray Universitesi ndeki yangin sizce kasitli olarak cikarilmis olabilir mi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Belediye ve hükümet yetkililerinin "Oranın üniversite olması hata" şeklindeki demeçleri ve İlber Ortaylı'nın "Oranın derhal onarılıp yeniden üniversite olarak kullanılması gerekir" şeklindeki demeçleri dikkate alındığında böyle bir olasılık var.

Çırağan Sarayı, Sait Halim Paşa Yalısı, Haydarpaşa Garı, ve şimdi de Galatasaray Üniversitesi.

Hepsinin ortak noktası boğaz kenarında olmaları, yanmaları ve yandıktan sonra otel vb olarak kullanılmaya başlamaları.

Sırada Dolmabahçe Sarayı var.. Demedi demeyin.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Hani sadece Gs Üniveristesinin başına gelse bu durum yok kasıtlı değil dicem de Haydarpaşa Garı da aynı şekilde yandı...Düşündürücü..

0|1
    0|0
  • valla hersey olablır

0|0
    0|0
  • Bu yangınlar çok oldu bu ara nedense.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• merak ediyorum aziz yıldırım yapmış diyenler çıkacakmı

soruna gelince kesinlikle kasıt arıorum ben rant kavgası var tarihi yerler yakılıyor hep, birilerin bir çıkarı vardır kesin

0|1
    0|0
    • Aziz her delikten çıkıyor usta.Tabi ki yapamıştır diyorum ama iki gün sonra aziz yapmışd iye başlık atarlarsa şaşırmam :dsdsdssd

• Haydarpaşa Gar'ı, Gaziosmanpaşa İÖO, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve G.Saray Üniversitesi'nin ortak bi' noktalarının bulunması dikkatini çekmiyor mu?

0|2
    0|0
  • sneijderi transfer ettik ya kesin fenevbahçe yakmıştır :P kıskanclar

0|1
    0|0
  • İlk olarak öyle sandım ama sonra yüzde 98 emin oldum ki eski binalarda aşırı elektrik ve enerji birikimi sonucu böyle yangınlar çıkar,önlem alınması lazımdı.

0|1
    0|0
  • tabiki kassıtlı yeri cok güzel tam boğazda düsünsene oraya ağaoğlu avm dikse ne gelir olur kesinlikle birileri tarafından kasıtlı sekilde cıkartıldı

0|1
    0|0
    • hukumet degismelii

• anlatamassın böyle tartısarak ben vazgectim tayyiibi Allah gibi görüyolar bişey diyince hemen karsı cıkıyorlar neyse bu sitede fazla öyle koyun yok neyseki

• aynen artik anlamalari lazimm

• aynen omg. fenerbahçeliler çıkardı :/

0|0
    0|1
Yükleniyor...