Günaydın nasılsınız toslumbağlar? :)

toslumbağ bknz: kaplumbağ ile tosbağnın çocuklarıın adı :DDD güne nasıl uyandınızz ben gülerek uyandım her zaman ki gibi :D moraliniz bozuksa niye bozuk bide havalar nasıl burda çok güzel karyağıyo :)))))))

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• kahvaltıda ne içiyorsun bende istiyorum ondan :D

3|0
    0|0
  • Aha yine o :))) pozitif enerji deposu :))) yahu sabah sabah nereden bulursun bu enerjiyi :) dağıt dağıt bitmiyo be :))

ofise geldim hemen açtım burayı gözlerim seni aradı, geciktin enerji dağıtıcısı :)))

2|0
    0|0
    • allah herkese mutlu bi yuva versin evinde mutlu olunca insan heo neseli oluyo :)

• hep boyle devam eder umarimmmm :))))

• Her sabah buraya gelirsen her sabah böyle devam eder :))) enerji santrali :)))

• Günaydın Sayın Derinöz

Bu enerjinizi neye borçlusunuz sabah sabah gülümsettiniz ve pozitif yükleme yaptığınız için teşekkürler.. Bizim için kartopu oynayın arada ks ye de atın :)

1|0
    0|0
    • disari cikinca ensene atarim bi tane soz :D

• kar a pekmez mi ben onu yogurda dokup yiyoydum ama :D

• Bence deneyin derim hak vereceksiniz :)

• işe gitiğim her gün mralim bozuk malesef :)

1|0
    0|0
  • Bombaa gibi başladık güne hadi hayırlısı bakalım :) herkese günaydınnnnnn

1|0
    0|0
  • tüm insanlığa gülücükler:DDDDDDD

0|0
    0|0
  • bi kartal kadar özgür ve huzurluyum hergün gibi :)

1|0
    0|0
  • biz iyiyiz tosbaha sorduğun için teşekkürler :)

1|0
    0|0
  • ahh ah ne içion ki sen sabah sabah ?=

1|0
    0|0
  • Günaydın kız kardeş nasılsın ? :)

1|0
    0|0
  • hhı beliooluyo neşeli biri oldugun sanada günaydın güzelik :) yeni uyandım eger geç diyorsan sen idare edersin

0|0
    0|0
  • "ben evli mutlu cocuklu arabir esini burda sikayet eden aksam onu goruncede utanip boynuna sarilan oglen 12 ye kadar evi temizleyip yemek yapan gunduz camasir suyu aksam parfum kokan biriyim :))"

bu kadar salt bir hanııım ın burada olabileceğini sanmıyodum :S

güneşleniyorum çok sıcak.

0|0
    0|0
    • sana kim dedi git profilimdeki yaziyi buraya getr ayip ettn ..derilerin soyulur insallh :D

• Püe düzgün dua et qı :S zati esmerim temelli karabasana dönerim :S

• Sıkıntıdan sözcük yaratmışsın,10 üzerinden 4'lük olsa da içten bir sözcük.İyiyiz git ve kızakla yokuştan aşağı kay.

1|0
    0|0
  • vala burada (istanbul ) hava bi kapalı bi açık ama sıcak bir hava var.

0|0
    0|0
  • guten haben :) isvicrenın neresı ? ben her sene dedemlere basele ve zurıhe gıderım bannof falan :)

0|0
    0|0
    • yok ben fribourgtayim :D almanca konusup hava atma ben franszca konusuyomuyum :D

• ben almanca bilmiyorum ki biz fransizca konusuyoruz o yuzden anlmiyorum zaten ne dedigini :D ben zurihe gezmeye gidemedim havaaalanina gidebildim sadece :D

• hmm bence gıtmelısın :)

• Günaydın nnn iyiyim harikayım hatta şimşek gibiyim hava süper güneşli amma velakin benden toslumbağa olurmu bilemem bi bak inceleyiver söyle bana :)))

0|0
    0|0
  • İyi günler,burada havalar yağmurlu moraller idare eder,hanım hasta,işler bazen stresli oluyor.

0|0
    0|0
  • Toslumbağa ilk defa duydum ha ha :) Orası neresi ki kar yağıyor?

0|0
    0|0
  • -.- köstebek iyiyizz seni sormalii

0|0
    0|0
  • toslum bağmı :) sıçtık sıvazlim dedim ( cem yılmaz :) ) . karmı sen nerde yaşıyorsun ki :)

0|0
    0|0
    • isvisrede :D dikkatini ^cekerim ayri ayri degil bitisik yaziliyo o :D

• ne dedinde moralim bozulcak ki :D ufacik seye moralim bozulsaydi boyle gulec olmazdim zaten :))

• hani sıçtık sıvazlim kısmı :) güzel bi geyiktir . hep mutlu olman dileğiyle :) sana yakışanı kaybetme sakın kullanmayı da bırakma :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne kadar enerji dolusun sen ya valla ordan taştı bana ulaştı bak :)

Uykumun en tatlı yerinde uyandırıldım somurtup duruyorum :)

1|0
    0|0
  • hımm ne güzel, ben sabahları asabi oluyorum. Sanki zorla işe gönderiliyormuşum gibi, ayaklarım geri geri gidiyor. Gece yatmaz gündüz kalkmaz benim lakabım :)

1|0
    0|0
    • hahahahha oyle oldugu zaman profil resmine bak yine gulersin ne kaa tatli poz vermis oyle :D

• allah bağışlasın

• teskkr ettim :)

• çokkkk mutluyumm :) güzel birgünn :)

1|0
    0|0
  • ben de çok enerjikim her zamanki gibi :)) bazı ufak tefek sorunlar olsa da görmezden gelebiliyorum... hava hafif kapalı ve durgun bugün burada.. ben de çayımı aldım dışarıya sıfır camın kenarında işimin ve yaşadığım günün tadını çıkartıyorum.. :))

1|0
    0|0
    • ayy ne guzell yaa :))) allah neseni bozmasin datlummm :))

• amin amin hepimizin :)) insan nasıl bakarsa öyle görürmüş değil mi? pozitif bakalım, pozitif olalım :)) zaten sabah kalktım giyindim makyaj kahvaltı derken otomatik olarak insanın keyfi yerine geliyor :))

• ay ben daha yatiyom okuz gibi ev temizlencek borek corek yapilcak aksmaa misafrm gelcek yemek yapilcak :D

• Hayırlı sabahlar :) sabah boğazım o kadar ağrıdı ki beni uykumdan uyandırdı :(

0|0
    0|0
    • gecmis olsun :( ecazenelerde bogaz agrisi icin recetesiz seker gibi haplar yok mu onlardan bulundur canım evinde :)

• İlaçda fayda etmedi aslında ilaç içmekten nefret ederim çok sıkışmazsam içmem ama mecbur kaldım :(

• dikkat et kenedene bana lazimsin sen :D

• iyi tosbacık sen nasılsın ?

0|0
    0|0
  • ıyı olup olmadgmı bıle bılmıorum tuhaf olluyom sabahları

0|0
    0|0
Yükleniyor...