Siz hiç hata yapmadınız mı?

Hepinizin hayatında unutamadığı bir sevgilisi vardır. Yaşanmışlıklarla ilgili suan aşık bile olmasanız hep hatırlanır.beyninizin bir köşesinde kalır kemirir. Ben böyle birinin kalbini istemeden yanlışlıkla kırdım. 4 gün ağladım neredeyse 3 yıl geçti hala yaptığım yanlısı kafamdan atamıyorum. Beni deliler gibi seven deliler gibi sevdiğim hayatımın belki de en güzel yıllarını geçirdiğim bir insan. Yurtdışına yerleşti Türkiyede değil artık ve ben hala utanıyor ve vijdan azabı çekiyorum. Onun hakkında yazdığım şakayla karışık hoş olmayan bir mesajı ona gönderdim yanlışlıkla. Benim ve arkadaşımın yakınlığı açısından o an komik ama onun okuması iğrenç bir utanç. Ve doğru da değil. Beni değil Türkiyeyi terk etti ve ben bu üzüntüden kurtulamıyorum.. Bu insan beni çok sevdi şimdi nefret duyuyormudur? Mesajda kişiliği ile ilgili tipi ve karakteri ile ilgiliydi. suan nişanlıyım ve çok seviyorum erkek arkadaşımı ama aklıma yaptığım geliyor çok utanıyorum çok..

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sen yine iyisin, örnek vereyim bende seninkine benzer bir ilişki yaşadım. Çok uzun ve çok güzeldi, aşk'ın tanımıydı adeta bizimkisi. O kadar yüzük olaylarından sonra ayrıldık. Daha doğrusu o gitti. Bana onca şey yapmasına rağmen sevmeme rağmen sadece Allah'a her sabah kalkıp yalvarıyorum o mutlu olsun bana çektirdiklerini çekmesin diye. Evet bu sabahta öyle,üstünden 5 yıl geçti ama öyle. Bugün girdim bir facebook'a bakayım dedim beni terkettiğinden beri 3.erkek arkadaşıyla fotoğrafını koymuş. Sen yine iyisin niye dedim biliyomusun, sen değer biliyorsun, en azından düşünüyosun. Ben ona da hasretim :) Düşünüyorumda insan vücudunda kalp olmasaymış çok güzel olurmuş aslında :) O kadar üzülme senin olayında benimki gibi 'ARTIK ÇOK GEÇ'..

1|0
    0|0
    • Bu mahvedıyor kahredıyor.. Zaman geçiyor çok geç artık...

• Teşekkür ederim, benimde dileklerim seninkilere paralel olarak aklımdan geçmekte, ekleyeceklerim ise beni anlaman çok sevindirdi, hayatta hiçbir şey için kendini üzme bunu başarırsan yeterli. Sevdiğinin sana layık birisi olması dileğiyle..

• Teşekkür ederim. Sevgiler..

Erkekler Ne Diyor 12

• demekki bu tür şerefsizlikleri herkes yapabiliyormuş :D valll bende şuan herkesim imrenecegi bi ilişkim var falan falan neyse geçelim oraları sonuç olarak aynen beni cok seven birini ben bi sinir bi inat başkasını kırmak uğruna kırdım kısacası sevdiğim kızın en yakın arkadaşı ile cıktım o cok sevdi gercekten ama 6 ay sonra ayrıldım ben hala vicdan azabını çekiyorum yapmadığım kalmadı o kıza .. 4 yıl olmuştur ayrılalı sonuç olarak bunun bikurtuluşu yok çekiceksin sende .. yada karşına alıp helallik isteyip kurtulacaksın

1|0
    0|0
  • Defalarca hata yaptım ve hep ders aldım, ikinci defa yapmak gibi bir aptallığa düşmedim. Hatta bazen bir şeye bağımlı kalmadığımı ispatlayabilmek için aldattım.. terkeden çocugun sana dua etmediği ne malum, her zaman görünmeyen yada göremediğimiz bir boyutu vardır bunun. Beni bu ülkeden kurtardığın için sana dua edebilirdim yaptıgın ayıbı göz ardı edip.

1|0
    0|0
  • hemen hemen aynı şeyleri yaşamış biri olarak diyorumki seni unutamamıştır hala aklında bi köşesinde duruyosun bazen senle yaşadığı şeyleri özlüyor bazen seni özlüyor sonra ona yaptığın aklına geliyor içi acıyor sonra sana olan özlemi sevgisi nefrete dönüşüyor allah belasını versine kadar gidiyor bana yaptığını misliyle öder inşallah diyodur bu kısır döngüde gidip geliyodur en azından ben öyleyim

0|1
    0|0
    • aynen dostum.. kelimesi kelimesine hemde..

• herkes aynıdır en iyi cevap seçilen arkadaş bile aynıdır bana yaptıklarından sonra hala mutluolsun demem diyemem bide şu yönü var ben elimden geldiğince acısını çıkartıyorum ama o kadar büyük hatalar yaptıki yetmiyo bana

• bir insan nasıl erkek arkadaşının tipiyle ilgili alaycı bir mesajı arkadaşına gönderir:)hakettiğini bulmuşsun üzgünüm

0|0
    0|0
  • yaptigin kalitesizlik simariklio baska bisey degil ben olsam seni affetmem zor olurdu kimse sutten cikmis ak kasik degildir beni sevdigini soyleyen cok kisi oldu ama hicbirini asagilayarak kucumseyerek reddetmedim olmayacagini uygun bir dille anlatip helallik istedim

0|0
    0|0
  • ooo hata yapmayan insan varmıki,önemli olan hatalardan pay çıkarmak.

0|0
    0|0
  • evet yaptım nikah masasından kalktım

ve birdaha oturmadım ve oturmuyacağım

0|0
    0|0
  • Ona bağlı biz bir şey diyemeyiz.Eğer kinci birisiyse nfret ediyordur...

0|0
    0|0
  • merak etme seninde başına benzeri bir durum gelecek. o zaman onun hislerini anlayacaksın.

0|0
    0|0
    • Yeteri kadar çektım ve çekıyorum insan hata yapabilir sen yapmadın mı hiç

• yaptığım hataların karşılığı belli bir süre sonra bana geri döndü.

• Hata yapmak işi değil ne ekersen onu biçiyorsun bu hayatta :) arkadaş doğru söylemiş

• bence duymuyordrr ulaşmaya çalış onaaa

0|0
    0|0
  • biz hiç yapmadık sen ?

0|0
    0|0
  • git özür dile ondan

0|0
    0|0
    • o zaman dilemiştim. 3 Yıl geçti artık çok geç.

Kızlar Ne Diyor 5

• Amaaaaaaaan s.ktir et. Üzülmeye mi değer? Şaka yaptıysan ve o anlamadıysa bu onun suçudur. Hem o hayatına devam ediyor, sen bu kadar üzülüp kendini yok edersen sen nişanlına nasıl mutluluğu sağlayacaksın? Sırf bu yaşanmışlıklar yüzünden nişanlına kötü davranacaksın, bu sefer o da kırılacak.

1|0
    0|0
  • Elbetteki herkes hatalarıyla vardır. Ders almak mühim. Sende öyle yapmışsın.

Kendini suçlu hissetme.

0|0
    0|0
  • ne yazmıştın merak ettamam

0|0
    0|0
  • artık kaybettin onu :(

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...