Erkek arkadaşınızın kıllı olması sizin için önemli mi?

Erkek arkadaşınızın kıllı olması sizler için önemlimi kızlar..örneğin yüzünün yan taraflarında sakal yok cenede bıyıkta var..yada vücudunun kıllı olması hoşunuza gidermi yoksa tüysüzmü seviyosunuz..cevaplarınız için tskler

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Azıcık kıl iyidir ya. Ama gotzilla gibi birşey olmasına hiç gerek yok bence. Sakal denilen şeyi tüm türk kadınları sever, kirli sakaldır ne bileyim malkoçoğlu bıyığıdır vs. Hafif döşü kıllı olan erkekler de ilgi çeker neden bilemem. Ama kıllı olmayan erkeklerde üzülmesinler, unutmasınlar ki herkesin ayrı bir gideri vardır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kirli sakali olmali biyiksiz mumkunse yada biyik yakismali suratina. vucutunda kil dozunda olacak. kadin gibide tuysuz istemem erkek oldugu belli olsun biraz ama fazla killi kesinlikle degil o cok itici geliyor bana

0|2
    0|0
    • nasılsım bu sabah profilimde...

• kirli sakal bana gore 2 gunluk olacak en fazla tabi sakaliyin ne hizli uzamasina bagli :) ama biraz uzun evet bana gore belki baskasina gore iyi olabilir. bana daha cok 4 5 gunluk gibi geldi ;) ama hos cocuksun :)

• tamam...çıkıyorum ben...akşama görüşürüz... arayı uzatmayalım...

• sakalları olsun sakalı olmayan erkek gay gibi geliyo ama vücudunda çok kıl olmasın ama hiç olmasa da olmaz :)

0|0
    0|0
  • öğğ yanına bile oturmam.

0|0
    0|0
  • Tüysüz severim ama recep ivedik gibi olmadığı müddetçe problem yok :)

0|0
    0|0
  • tabikiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • Tuysuz sevmem pek biraz killi olacak benim erkegim ki oyle zaten. Ayrica tuy dedigimiz seye care cok agda olur lasere gider. Begenmediginiz yerleri gider aldirirsiniz no problem.

0|0
    0|0
  • lazer salonları niye var sanıyorsun

0|1
    0|1
  • Kıllı erkek candır severım kendilerini erekte eder benı

0|1
    0|0
  • tüysüz olsa isterdm ama maalesef dill

0|0
    0|1
  • Tüysüz kesinlikle.

0|1
    0|2
  • tarzan gibide olmasın yani :)

0|1
    0|2
    • Killimi olmali yani ozellikle yuz hatti

• yo kirli sakal falan dert değilde göğüsten çıkan kıllar hoş durmuyo pek

Erkekler Ne Diyor 2

• tipsiz durur öyle be kardeş

0|0
    0|0
  • :) bi hikaye anlatmak istiyorum özellikle hem cinslerim okusun :)

ilk epilasyon yaptığım da ( tüy dökücü ) arkadaşım gördü muhabbet ;

__ bu ne lan gaymısın oğlum yakışıyomu :)

__ ne den kaşınmaktansa böylesi daha güzel , ben ne olduğumu biliyorum bu yeter :)

çok değil aradan iki ay geçti ve aynı arkadaşım zile bastı dışarı çağrıyor takılcaktık öyle , indim :) tşört ümün yakasını çekti içeri baktı dökeli 3 hafta olduğu için az bişe çıkmıştı , eyyyyyy bööööğ pislik dedi :) nolmuş lan dedim bende baktım :) anormal bir şey yoktu . suratına baktım gülüyodu :) ben mevzuyu ayıktım , direk yakasını çekip baktım tertemiz :)

__ noldu lan hani yakışıyomuydu hani ben gaydım noldu , ağar abi hani nerde :)

__ oğlum spor a başladım çok çirkin duruyo :) dedi .

arkadaşlar eğer ki rahatsız ediyorsa kimseyi takmayın , delikanlılıkmı , o bilekte ve yürekte . kıl göttede var arkamızı dönüpmü kavga ediyoz :)

şimdi çıkıp ta çok delikanlısın ya niye gizlisin diyen arkadaş olursa , zahmet etme , reklam yapıyo sanılmasın diye gizliyim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...