Fitness ve kilo ölçümü?

Fitnessa yazıldım ve yarın başlıycam hoca ile beslenme programı vs yapacakmışız da. Ama ben sıkılaşma amaçlı gidiyorum 165 53 kg. Tartmasını , yağ oranıma falan bakmasını istemiyorum. Beslenmeye de gerek yok. Napıcaz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• baksın yağ oranına falan ya olur mu öyle şey aa duymim bidaha

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba
    Amacınız ne olursa olsun bunlar antrenmen ve beslenme programı hazırlanırken yapılması gereken standart ölçümlerdir. Hatta sadece yağ oranına bakmak yetmez statik-dinamik postür analizi, sağlık geçmişi, beslenme alışkanlıkları ve günlük hayat tarzı gibi pek çok şeyin de göz önünde bulundurulması gerekli.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilirsiniz.
    SAYGILAR

1|0
    0|0
  • ne alaka sıkılaşmak ıcınde vucudunu tanımalısn yag oranını bılmelısın rastgelemı calısıcaksın bırakta uzmanlar işini işimizi yapalım

1|0
    0|0
  • vücudunun gelişmesini sana göre sıklaşmasını istiyosan en başta beslenme sonra çalışma ve dinlenmeye bağlı

1|0
    0|0
  • dedıklerını yap ama yapma anladın sen :) :) :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Peki kilo almak için fitnessa gidilirmi benim baya bir kilo almam ve kas kutlemi arttırmam lazım ben senin gibi olsam bal kaymak ben bundan önce bulumia nevrozaydım hiç yiyemiyo değildim çok yiyip kendime hakim olamayıp pişman olup kendimi kusturuyorum destek gordum artık öyle değilim ama cok zayıf kaldım yemek yiyorum ama bide fitnıssa gitsem kilo alırmıyım çünkü kendimi kusturdukca kaslarımda eridi

1|0
    0|0
    • Alırsın tabi , kas kitlen artar

• Teşekkür ederim yalovada varmıdır acaba ben googleden bir bakayım

Yükleniyor...