Arkadaşlar romantik bir otel odasında yer ayırttım. Sevgililer gününü kutlucaz. Aklınıza kötü bişi gelmesin he

arkadaşlar romantik bir otel odasında yer ayırttım. Sevgililer gününü kutlucaz. Aklınıza kötü bişi gelmesin hemen ben getirmemeye çalışıyorum. Neyse şimdi bir şarap açmayı düşünüyorum. güzel bir yemek. güzel bir takı. güzel bir film belki dans edilecek bir müzik. Aperatif yiyecekler cikolata vs. Aklınıza gelen başka birşey var mı ne yapabilirim? nasıl daha romantik olabilirim? Farklı ve değişik bir şehir deniz kenarında...

Güncellemeler:
güzel de bi kolye?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• kucuk mumları kalp seklınde yaparak odayı suslemelısın bıaz da gul yaprakları serp etrafa ır demet gul hedıye edebılırsın pahalı ır hedıye gerek yok guzel bır yemek mum ısgında hafıf bır muzık eslıgınde ve yemk sonrası dans goz goze devmnda fılm de ızlenebılır tabı kı ama ıı secılmelı o ana kadr kı romantıklıgı bozmamalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kirmizi mumlar olsun bol bol etrafta

0|1
    0|0
  • Duş alıp tertemiz gitsen inan başka bir şey yapmana gerek yok bunların yanında.

0|0
    1|1
  • Güzel kokular sık tüm odaya :)

Bir de Gül al...

0|1
    0|0
  • bu 14 şubattan sonra ona onu sevdiğini hiç söyleme gelecek 14 şubatta onu sevdiğini söyle

0|0
    0|1
    • asla öyle bi düşüncem olmadı ki bn 14 şubatta kutlamıom sadece butun bumusait olma zamanı 14 de değil 12 13 subata denk geldi inanmam ben

• sevgili değil misiniz yani

• ama 14 şubat gereksiz

• süper romantiksin devam et yüzük alıp evlenme teklifi etmelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bana küfrediceksin biliyorum , ama sadece uyicanızmı yani :) bak ala zihniyet sadece uyumak olabilir ama ayak ayağa deydiğin de ortam evrim geçiriyor ki alkol de karışıcak gecenin ahenkine . tavsiye ye gelince telinde kendin duygusal müzikler hazırla orda açar ve dans a davet edersin , sonra manalı ve duygusal heceler türet bunu şimdiden belirleyip ezberle , hediye ye gelince sihirli bardak yaptırabilirsin , hem kalıcı hem hatırlatıcı olur , içtikçe seni ve gecenizi hatırlar .

0|0
    0|1
  • Herşeyi düşünmüşsün zaten :) belki bir şiir okuyabilirsin ya da enstrüman tecrüben varsa bir parça çalabilirsin .

0|1
    1|0
  • çok yanlış yoldasın çoook.

ramantizim uzun sürerse büyüsü bozulur.sen bu yapacaklarını farklı günlere yay.

1|0
    0|0
    • yılda bir ya :D tadını çıkarsın normal zamanda öküzün tekiym

• ee haliyele.insan ne zaman daha azını istemiş ki.bol şans sana.

• sağol teşekkürler

• Valla bence dört dörtlük hersey süper organıze etmişin daha fazlası ıngılız kralıyet daıresınde yapılmıyor :)

0|0
    0|0
  • her şeyi yapmışsın daha ne yapıcan

0|0
    0|0
  • Fazla romantik

0|0
    0|0
Yükleniyor...