Samimiyetle cevap verin lütfen ?!

bugun çok sevdiğim bir arkadaşım fransadan geldi eskişehirde bir bara girmeye kalktık sırf beni engelli gördükleri için servisi kapattıklarını söylediler bende bunun farkına vardım eskişehirde barların saat 01:00 de kapandığını bildiğimden zabıtayı aradım ben engelli bir vatandaşım ve bana böyle davranamıyacaklarını söyledim belediyeden gelen görevliler eğer işlem yapmaz ise bakanlık tarafından işlem yaptıracağımı söylediğm için mecburen işleme maruz bıraktılar sahibi hiç tanımadığım halde ben sizi tanıyorum siz bana engellilere yardım için gelmiş ve beni dolandırmıştınız dedi ben durum karşısında şok olmakla beraber hiç tanımadığım bir insanın dik dik bakışlarına maruz kalarak bakmış bulundum bana ters bir cevap ile önüne bak gibisinden bir tehdit savurdu ve günün sonunda yaptırım sebebiyle bize yerimizin ayrıldığı söylenerek içeri alındık soruyorum size arkadaşlar engelli bir bireyin hakkını araması suçmu sizce ?

Güncellemeler:
Bence toplumun dengesini bozan ağır başlı abi ayaklarında saldırgan mahalle kültüründen çıkamamış bütün gün abuk subuk şiddet içeren dizileri izleyip sokakta kabadayılık yapan ve kendini ısrar ile bi bok zanneden erkek müsvetteleri belediye tarafından zehirlensin zira 2 cümleyi bir araya getiremeyen insanlar özgüven 0

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• şaka mı yapıyorsun ya, söyle hangi mekan olduğunu hatta öğrencilerin yoğun olarak kullandığı sözlük tipi yapılanmalarda filan duyurulsun bu işletmenin adı gör bakalım ondan sonra oraya giden oluyor mu.. sonuna kadar arkandayım kardeşim.. işletmeci pislik herifin tekiymiş.. sonuna kadar ara hakkını ama söylediğim gibi ifşa edip mekanın kötü davranışlarının başkalarınca da bilinmesini mutlaka sağla..

1|1
    0|1
    • teşekkür ederim ilginize eskişehirde hangover adlı bar yaptı bunu ...

• twitter ve facebook aracılığıyla çeşitli grup ve sayfalarda olayın yaşandığı tarih zaman ve eğer mümkünse tartıştığınız kişilerin isimleri ve mekanın resmiyle birlikte paylaşırsanız bahsedilen işletme ve diğer bütün işletmeler nasıl davranmaları gerektiğini öğrenirler.. pozitif duyarlılığın gelişmesi için lütfen bunları yapınız..

not: üstteki iletimi eksilemiş olan arkadaşın duyarsızlığını kutluyor başına gelirse anlayacağını düşünerek kendisine acıyorum..

• eksikleri biz tamamlarız sıkma canını kardeşim ben plus 'ı verdim durum 1 1 berabere :D

Kızlar Ne Diyor 5

• insan ayrımı yapanları Allah ıslah etsin ...

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|1
    0|0
  • Değil. Keşke bunu dramatize etmeden bir gazeteci arkadaşına falan aktarsan, o haber yapsa.

0|0
    0|0
    • haber yapmak yada dramatize etmek değil amacım yada acındırmak da değil sadece bukadar duygusuz ve insanlıktamı çıktı insanlan zannettiklerim bunu sorgulamak istedim ?

• Prim yapmaya çalıştığınızı ima etmedim. Sadece engelli olduğunuz için böyle davrandıklarını düşünmenizi istemedim, herhangi bir insana da yapılsa bu tepki verilmeli.

• kesinlikle

• o barı rezil et heryerde

0|1
    0|0
  • eskişehir de hangi barda yaşandı bu olay ? ve hayır kesinlikle hakkını araman suç değil.

0|1
    0|0
    • hangover

• kesinlikle sonuna kadar git hakettiklerini yap,herkesi bu durumdan haberdar et

• daha extreme şeyler yapacağım ama bir santranç ustası misali öyle hamleler yapacağımki neye uğradıklarını şaşıracaklar...

Erkekler Ne Diyor 5

• Helal olsun böyle mıkroplara böyle ders verılırdı devamıda gelsın bence serefsızlerın yüzü bu şeklide pıyasaya lanse edılmelı.. Utanmadan bırde ıftıra atıp kendını temıze çekme derdınde Şerefsiz Allah bu tıplerden bızı uzak tutsun

0|1
    0|0
  • Bence sen bar pavyon gibi yerlere girme ! Böyle yerler ibliz lahnetlenmis kör seytanin yuvalaridir ! Öyle yerlerde hep serr var , tavsiye etmem sana !

0|1
    0|0
  • terbiyesizlik etmişler.. engelli olan siz değilsiniz dostum...

1|1
    0|0
    • ben ciddi anlamda şok olmak ile beraber eğer fox tv muhabiri olamasaydım bukadar etki yaratabileceğimi sanmıyordum azizim ve orada beni tehditkar tavırlar sergileyen insan hususunda tek konuşmam şu olmuştur ben kurtların tehditlerinden korkmam zira ölmüş bir eşşeğim benim bir beklentim yok siz gaz kesersinzi ben kesmem dedim ve bu konudada ciddiyidim onları bu gece cidden belimde bir zigzaver olmasına rağmen öldürmemiş olmama dua etmeleri gerekiyor ama şunu farkettim silah yanımda olsa dahi

• ben diyince tepeliyolar, siz derseniz belki anlarlar :-))

• serefsiz itfira atmış sana ne insanlar var ya

0|1
    0|0
    • aynen şerefsizin öndegideni hemde ...

• karalama kampanyası yürüt tanıdıklarından başlayarak o adam para kazanmasın be

• Tabii kide suç değil onlar nasıl insanlar ise sende insansın ne farkın var. Eğer bir avrupa ülkesinde yaşasaydın özellikle ingiltere engellilere normal insanlardan daha çok değer veriliyor ingilterede 11 hafta kaldım ve insanlık dersi aldım diyebilirim hakkını araman en doğal hakkın.

0|1
    0|0
    • avrupaya gitmeye gerek yok dünki yer ile kıyaslandığında dünki yerin bir b*k olmadığı istanbul bebekte öyle mekanlara girdimki buradakiler ile mukayese bile edilemiyecek kalitede insanların olduğu yerler idi bence eskişehirde bir artislik egosu var arkadaşım malesefki kendilerini aşırı üstün görme ve ego tatmini narsistçe tavırlar sergiliyorlar malesef Allah ıslah etsin diyorum...

Yükleniyor...