Spor salonuna hazirlik. yardim eder misiniz?

Hic gitmedim ama gitmeyi planliyorum. Peki nasildir? ordaki tum cihazlari/aletleri kullanmak gerekir mi? hergun isteigim zaman mi pra veriyorum yoksa aylik mi? gitmezsem ne olur? hangisi ucuza kacar? muzik dinleyip yalnizca spor yaparsam kimse hor gormez dimi? yanima gelip konusan olmaz dimi? yani cok sorum var ama lutfen bilenler bildikleri kadar yardimci olsunlar. Tesekkurler!!

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Spor salonuna gidiyorsun antrenörler ya da orada bulunan yetkili kimseler soyunma odasını , dolapları vs. gösteriyorlar temiz bir havlu getirmen isteniyor. Vücut ölçülerin alınıyor bazı yerler diyet listesi ve spor programı veriyorlar (neyi kaç set yapman gerektiğin vs. yazıyor) kiloluysan antrenör yardımcı oluyor onun dediklerini yapıyorsun koşu bandı, eliptik bisiklet vs.

eğer aletlerde çalışmak istiyorsan kafana göre takılıyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhaba
    Çekinecek bir durum yok rahat olun. Salonun hocası size aletlerin kullanımı ve beslenme konusunda temel seviyede bilgi verecektir. Bunun dışında yanınızda sürekli biri olsun, size yol göstersin isterseniz, özel ders alıp hocayla birebir çalışabilirsiniz.
    Genelde uzun süreli üyelikler daha ucuza gelir. Aldığınız üyeliğin türüne göre "uzun süre" gelemeyeceğiniz zamanlarda üyeliğinizi dondurma hakkı verirler. (1 hafta- 2 hafta vb.)
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilirsiniz.
    SAYGILAR

1|0
    0|0
  • sacamalama ıstedgın tarz gıyın motıve ol tak kulaklıgını bellı bır program yapar sana ona uyarsın

0|0
    0|0
  • Tayt ve atlet giyip git ve sadece bacak, kalça ve karın çalışmanı öneririm

0|0
    0|0
    • Yoh artık kıyafet önerisi istemedim ki. Tayt giyipte millet dötüme mi baksın, bana kalsa eşofmanla giderim.

• Ozaman ordaki hocaya gidiceksin ve beni forma sokun diyeceksin oda sana yol göstericek ama erkekler kadında kas sevmez sıkı vücut sever bunu unutma aşırı kaçıpta abartmamanı tavsiye ederim

• Bende aşırıya kaçmam, zaten çok tembelim o kadar sarmam. Şu göbek gitsin valla taş çıkartıcam herkeslere :D haha. Yardım için teşekkür.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...