Nasıl aşarım bunu?

Düzenli spor yapan ve kas yapmaya çalışan biriyim. Hafif karın kasım oldu ancak halen göbeğimde biraz yağ var. Daha belirgin olması için daha düzenli çalışmalıyım. Haftada 2 gün salonda, 1 gün evde spor yapıyorum. Eskiden daha disiplinli ve kendimi tutabiliyorken şimdi sürekli canım kalorili şeyler çekiyor. Sürekli hamburger/pasta/börek vs yiyesim geliyor ve yaklaşık 2 haftadır boğazımı tutamaz hale geldim. Kendime kızıyorum ama tutamıyorum da. İlk başta kendimi çok kısıtlamıştım, çikolata falan tane tane yiyordum haftada 1-2 kere ama bu ara tutamaz oldum. Spordan da bıkmış hissediyorum kendimi, o motivasyonumu kaybetmişim gibi geliyor. Sonra o motivasyon tekrar geliyor ama yaptıklarım için pişman oluyorum. Bunu nasıl aşarım, haftada 1 kere cheat meal hakkı versem kendime, karın kaslarım ona rağmen gelişir mi? Hani hiç cheat meal yapmayayım düşüncesiyle oldukça daha çok yiyesim geliyor.. :/ Bu arada fazla kilom hiç yok

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Diyetiniz antrenman programınıza göre çok sert ve spor yapan biri için gerekli besinleri karşılayamıyor olabilir. Özellikle karbonhidrat alımınız gerekenin altındaysa tatlı krizleri gelmesi normal.
    Toplamda ne kadardır spor yaptığınızı bilmiyorum ama programınız iyi tasarlanmışsa haftada üç gün yeterli olur. Fazlalığınız yoksa kilo vermek için uğraşmayın kas kütleniz arttığında zaten o fazlalık gider.
    Sizi göremediğim için genel olarak bazı şeyler yazabiliryorum kusura bakmayın. Özel ders danışmanlık vb. düşünürseniz sitemden iletişime geçebilirsiniz.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilirsiniz.
    SAYGILAR

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• cheat meal hafta bır ya da ıkı hafta bır yap ama mantıklı yap o gun pızza yedıysen baska bı karbonhıdrat alma pılav gbı ve haftada 2 gun spor az 4 veya 5 ıdeal

1|0
    0|0
  • ben 13 yıldır spor yapıyorum birçok dövüş dersi aldım ben bile yeni yeni beğeniyorum kendimi kas olarak çok çalışman lazım çok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...