Yengeç kadını terazi erkeği ilişkisi nasıl olur?

burçlarla alakalımı bilemiyorum, karşımdaki yengeç kadınını seviyorum cok büyük tartışmamız hiç olmadı rutin bir ilişkim var sevildiğimi de düşünüyorum ama sorun su ki ben böyle asırı bir ilgi gösteriyim diyorum bi değişik oluyor bende inadına o yapınca öyle oluyorum sımartıyım diyorum inadımı tutturuyor

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Yengeç bayanıyla birlikteysen yengeç fazla gezmeyi sevmez terazi çok sosyal bi burctur :)

0|0
    0|0
    • yok ya tam tersi bizde dünyayi gezdi valla :)

• öylede mal gibi hissediyorum kendimi tamm seviyorum da o ne öyle erkek adama yakısamaz ki bazen bide o cok olgun geliyor bana hep sımartıcam diye sekilden sekle mi giricem

• Düşündüğün şeye bak ne var göster ilgini işte

Kızlar Ne Diyor 3

• Yengeç kız arkadaşlarımdan yola cıkarak cevap vereyım anlaşılması zor ve flörtleşmeyi seviyor ve aldatmaya çok meyilliler.( Herkese değil lafım burçlara pek inanmam ama 2 en yakın yengeç arkadaşım var ve böyleler )

0|0
    0|0
  • burçlara inanan kızları anlıyorum bir yere kadar ama erkeklerde efemine duruyor.üzücü.

0|0
    0|1
    • inanıyorum demedim ki zaten umurum değil burç farkındaysan ;) sıkıntım baska

• tüm bunları burç eksenine oturtman peki ?

• öyle geldi aklıma içeriğinde burç yok dikkat ettiyseniz sadece genel yerine özele indirdim sorumu hani varsa aynı tipte bir kadın desinki böyle böyle durum böyle yapılmalı bence

• Velhasıl hiçbir şey anlamadım.

0|0
    0|0
    • her neyse s.et :))

• Öyle düşünme şımarmayı seviyorsa şımart, o öyle gizler içini ama ister.

• şımartıyım da yani bazen de tepkisiz kalıyor hanzo misali

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...