Spor yapmaya başlarsam ne kadar sürede fit olurum?

Spor yapmaya başlarsam ne kadar sürede fit olurum?
Fikriniz olsun diye gösteriyorum fotoğrafı vücudum bu tipte, 58 kiloyum. Günde 1 saat yürüyüşle ne kadar zaman içinde bacaklarımı eritip fit bir görünüme sahip olabilirim?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1 saat yuruyusle olmaz annem o. Dogru duzgun spor sart.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani bana bir fikir verebilir misin

• Fitness mesela. Zaten duzgun bir spor salonuna gidersen oradaki antrenor sana uygun bir program ayarlayacaktir. Diger taraftan da jotu karbonhidrati azalttin mi oo sahane olursun ;)

Erkekler Ne Diyor 9

• Merhaba
    Net süre vermek çok doğru değil, çok hızlı bir şekilde kilo verilebilir ama sağlıklı ve kalıcı olmaz.
    Kilo vermek dediğimizde vücudumuzdaki suyu atarak veya kas kaybederek de tartıdaki ağırlığımızı azaltabiliriz. Ancak vücudumuzun ihtiyacı olan şeyler olduğu için diyetten sonra bunları geri alırız. Kalıcı ve sağlıklı zayıflamanın tek yolu egzersiz ve beslenme programı birleşimidir. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün

www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilirsiniz.
    SAYGILAR

1|0
    0|0
  • ömrün yetmez bence :)

0|0
    0|0
    • Neden? 2 sene önce 78 kiloyken 58 kiloya düştüm insanları kilolariyla yargılama.

• günde 1 saat yürüyerek ne kadar sürede kilo veririm demedin mi sorunda, 1 saat yürü bir ömürde veremezsin o kiloyu, denemesi bedava, kilo verdiysen yedigine dikkat ettiğin için vermişsindir, yürüyerek kilo kim vermiş de sen vereceksin,
      hem kilolarla yargılamak ne demek? nasıl okuyorsun sen yorumu mu?

• Nasıl fit olurum dedim zayıflamak değil iyi görünmek istiyorum

• Yürüyüşle fit olamazsın kilo verirsin sadece, esas manasında fit olmak için direnç amtrenmanları uygulaman lazım

0|0
    0|0
    • Mesela? Aydınlatır mısın

• Protein ve sağlıklı yağ ağırlıklı beslenip haftada 2 gün kardiyovasküler spor 3 gün veya 4 gün de ağırlık antrenmanı ile boyun çok kısa değilse 58 kilo olduğun için 1 ayda baya değişim 2 ayda da fit olursun

• Tip buysa kasma bnce, yazık

0|0
    0|0
    • "sallıo" yazan bir insanla tartışmaya girmem bye :)))

• salona yazılmazsan bacakları ölene kadar eritemezsin :D fit görünüm istiyosan en az 6ay düzenli çalışman lazım

0|0
    0|0
  • Böyle bacağın varsa şanslısın korumaya bak eritmrye değil

0|0
    0|0
  • seks yap bence zyflarsn

0|0
    0|0
  • 7 ay alir

0|0
    0|0
  • Tas gibisin iyisin boyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aylar surer sadece yuruyusle

0|0
    0|0
    • Ne yapmalıyım aylar surmemesi icin

• Youtubedan fitness blender in bacak icin egzersizlerine bak duzenli yaparsan baya faydasini gorursun

Yükleniyor...