Adamın niyeti ne? Benden mi hoşlandı?

Adamı tanımam etmem facede ekliydi...rüya tabirinden anlıyor diye bir ikidefa rüyamı tabir ettirmek icin mesajlaştım...adam demezmi bana, banamı asılıyorsun yok efendim alt beynim bağrıyormuş ona...ben sinir oldum tabi inadına mesaj attım, cevap vermeyincede haber vermeden listemden cıkardım...bu seferde bana mesaj atmış vermiş veriştirmiş vede engellemiş...neyse 4ay sonra engeli kaldırdı bende sordum niye kaldırdı diye neymiş face bütün engelleri kaldırmış keyfi isterse yeniden engellermiş...aynı gruptaydık yazın ordada mesajlaştık ve yine ben mesaj atıyorum diye bana okkalı bi mesaj atıp yine engellemiş ve bu seferde başka arkaşıyla birllikte engellemiş...6ay sonra yine engeli kaldırdı ben buna jest olsun diye istek gönderdim anında kabul etti...bu sefer kendisi kızgınlığını anlatmaya calıştı beni ona oyun oynayan başkası sanıyormuş buyüzden güvenmiyorum deyip yine engelledi...bu adamın niyeti ne? Ben onla konuşurken zaten cıktığım var demiştim, bendenmi hoşlandı sizce? Fotomuda beyenmişti

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• beğenmişti.beğenmiyor artık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Facebookta bir şizofren ile karşılaştığını söylemek biraz eline ayağına dikkat etmeni sağlar mı?

başına bela arıyorsan , bu tip galiba tam adamı.

Şu face tuzaklarından ne zaman akıllanıp kurtulacaksınız çok merak ediyorum .

0|0
    0|0
  • sakin ol.. erkekler bu şekilde aşık olmuyor.. hem sana karşı bişiler hissetse aylarca senden habersiz takılamaz.. yani kuruntu yapmışsın =)

0|0
    0|0
  • Gençler toplanın! Arkadaşa bir rüya tabirleri kitabı alıyoruz! :D

0|0
    0|0
  • o senden hoşlanmışmı etkilenmiş pek anlıyamadım ama senin bu adamdan etkilendiği belli arkadaşım. pek bir üstelemişin olanları.

0|0
    0|0
  • facede tanımadığınız niye bu kadar taktınız, anlam veremedim.

0|0
    0|0
  • adam seni engelleyip duruyo sen neden istek gönderiyosun a mübarek.

0|0
    0|0
  • adamın nıyetı o senden hoslandı

0|0
    0|0
  • facede ekliydi kısmına geldim aşağı indim iyi geceler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hey allahım ya.

0|0
    0|0
  • puuuf çok karışık :s engelle gitsin ne düşünüyosun manyak dolu hoşlandı veya hoşlanmadı salla gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...