Elinizde olmadan yani 'nasılsa cepte' fikrine kapılır mısınız?

Sevgiliniz size sonsuz sadıklığından bahsetmiş, dahası göstermişse, sizi koşulsuz şartsız seveceğini söylüyor, sevdiğini de gerçekten belli ediyorsa onu başınızın tacı mı yaparsınız zaman geçtikçe ister istmez, elinizde olmadan 'nasılsa cepte' fikrine kapılır mısınız? Böyle elemanı bulun da başınızın üstüne koyun falan da yani cidden ister istemez düşünülmez mi bu?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bak böyle bir sevgi ilk başlangıçta mümkün değildir ve tek taraflıda olamaz bu diyen ilk günlerde diyorsa külli yalan.böyle bir sadakat çiftler birbirlerine karsı aynı dürüstlükte yaklasıyorve birkaç zorlu imtehandan geçilmişse mümkün olabilir. ve bu gerçekleştiyse asla cepte fikri gelişmez hatta hatta kaybetmemek için iki tarafda canını koyar ortaya.

0|0
    0|0
    • Erkekler bu tarz ilişkilerden sıkılıyorlar gibi geliyor biraz bana, yazdıklarına katılıyorum cevabın için teşekkürler :)

• En güzeli, herkes senin gibi değil ama. Onlar tadı tuzu ilişkilerin :) Allah mutluluğunuzu daim etsin ^^

• teşekkür ediyoruz sana da bizim için dilediklerin olsun.

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer karşımdaki kişiyi seviyorsan onu her görüşünde, gözlerinin içine baktığında heyecanın artıyorsa öyle düşünmezsin. Çünkü gözün dışarda değil onun yüreğindedir :)

0|0
    0|0
  • düşünülmez bu

0|0
    0|0
  • Baktım o cepte direk karı kız alem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende sonuna kadar ona sağdık kalırım çünkü öyle bir insan kötü davranılmayı hak etmez.

0|0
    0|0
    • Sorun sadık kalmak değil elbette ki sadık kalırım hiç kimse kötü davranılmayı hak etmez. Fakat zaman içinde sıkılır mıyım korkum bu

• İleride böyle bir durumla karşılaşırsam öyle yapıcam, tavsiyen için teşekkür ederim :)

• Rica ederim.

• Öyle bi adamı ben başımın tacı yaparım.

0|1
    0|0
    • senin gibi bir kadına tapılmazda ne yapılır! :111111111111111

• cepte fikri eskidendi.. şimdi bn cepte olmak istiorm ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...