Kızlar hoşlandığını itiraf etse ne olur yani?

kızlara soruyorum

neden hep erkeklerden bekliyorsunuz kızlar hoşlandığını itiraf etse bence benım soylememden daha değerli

mesela en son benden hoşlanan kızdan benım haberim yoktu hiç görmemıstım hatta arkadaşı soyledı hatta engellemısler kızın bana ıtıraf etmesını ben gidip konuscakmısım! siz itiraf edınce ne oluyor ondan oncekilerde aracı koymustu

her seyı erkekler yapsın deme (:

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• crixus hayranı vay be bnde çok seviyorum o karakteri

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kız dediğin ilgi görmek ister, azıcık şımartılmak ister ve bu çıkma teklifi olayı da bunların içine girer. Hemde toplum bize erkek ayağına gelsin, sen gitme, koştur adamı peşinden gibi sözleri öğretir. O yüzden bir kız eğer bir erkeğe çıkma teklifi edebiliyorsa onu öpün ve başınızın üstüne koyun. Çünkü o kız hem gururunu hemde sözde toplumu karşısına almış ve reddedilme riskini de göze almıştır. O yüzden bir erkek için çıkma teklifi daha kolay olmalı. Bir kız bir erkeği reddedince dediğiniz tek şey "or.spuydu da ondan reddetti." diyip kaçabilme olanağınız olacaktır :)

0|0
    0|0
  • erkekler doğası gereği kızın peşinden koşup onu elde etmek ister. eğer kız itiraf ederse bir önemi kalmaz. yani sorun sizde. :)

0|0
    1|0
  • kız bunu yaparsa hiç bir değeri kalmıyor !

1|0
    0|0
  • erkeklere gidip senden hoşalnıyorum dersen ve aranızda birşeyler başlarsa alttan alan sessiz tip olmak zorunda oluyorsun bak çekip giderim havalarında takılıyorlar...

0|0
    0|0
    • işte korkunuz bu okkanın altına biz gidelim siz üzülmeyın (:

• saol ama sevipte basıma bela mı alıyım şimdilik hayat bana guzel dokunmayın şimdilik (:

• pekala sen blrsinn :)))

• O kadar da olsun canım, ayy sen de takma kafana şöyle şeyler kızlar böyle tripler atar naz yapar gidiceksin konuşucaksın. Zaten gönlü olmasa bile konuşucaktır seninle :D

0|0
    0|0
  • Ben sylmstm bikeresinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...