Spor salonundaki hocalarr... yardim lutfennn?

Beledoyenin spor salonuna yazildim gittim hoca kilomu falan aldi sonra yanindakine dediki hocam sizin kilonuz kadar yağ var vucidinda falan dedi diyetisyene git gidermisin demiyorum bak git dedi basladilar hormon bozuklugumu var falan dediler yok dedim bebeklikten falan filan neyse beni banda goturdu ogretti kac dk olucagini gosterdi gitti daha sonra baska hoca geldi bisiklete goturdu gosterdi soylediklerini yaptim daha sonra senin sporun bitti canim falan dedi gayet guzel ilerdeki hareketleri yap cik dedi bende alet zannettim bulamadim dedi bana acayip bir tavirla neyi bulamadin git 5 adim git gorursun dedi sanki 2 yildir spora geliyorum da dedigi anlamiyorum

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Belediye salonlarında sistem nasıl oluyor tam bilmiyorum ama ne olursa olsun, saygısız bir üslup kullanmış. İmkanınız varsa salonu değiştirin.
    Zaten böyle konuşan hocanın kayda değer bir bilgisi olacağını ve işini hakkıyla yapabileceğini de zannetmiyorum. Ek olarak imkanınız varsa şikayet edin. O da olmaz ise sikayetvar sitesi gibi yerlere yazın.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından ilginizi çekebilecek yazılara bakabilirsiniz.
    SAYGILAR

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şikayet et ya da sert bir dille uyar altta kalma yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çoğu spor hocası bu şekilde davranıyor ancak kişisel antrenörlük satın alırsan seninle çok samimi davranıp ilgilenirler

0|0
    0|0
  • al ordan 1 tane dambıl ağzının ortasına geçirde nasıl konuşulacağını ve yardımcı olunacağını öğrensin totoş.

0|0
    0|0
  • hemen şikayet et

0|0
    0|0
  • Ne bulduysan orada onunla çalış demiştir

0|0
    0|0
  • Git buradan demeye mi getirdiler acep?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...