İbrahim Hacıosmanoğlu'nun ''adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız'' ne düşünüyorsunuz?

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu dünkü Gaziantepspor maçından sonra “Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez"

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çok fazla kurtlar vadisi izliyor , hükümeti yalamaya devam etsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir kadının azmine cesaretine gururuna ve gücüne sahip olabilmek bir insan için ancak şeref duyulması gereken bir durumdur.
    #kadinhayattir. Bu zihniyeti şiddetle kiniyorum

0|2
    0|0
  • İleri derecede hastalıklı düşünce biçimi, cehalet ve zeka geriliği.

0|1
    0|0
  • Gereksiz insan

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Konustugunu soyledıgını bılmeyecek kadar cahil ve çapsız oldugunun göstergesi acık ve net boş beleşlik

0|2
    0|0
  • türkiyedeki kadınlar dahi kadın kimliğini aşağı veya alay edilecek birşey gibi görüyorken benim birşey söylememin anlamı yok. örneğin eylem yapan kürt gençleri polis kimlik tespiti yapamasın diye etek giydiklerinde kadınlar dahi bunu aşağılayıcı birşey olarak görüyor gel bu kadına eşitliği anlat kafa basmaz

1|1
    1|1
    • sende her seyi kürtlere bağlama cık dışarı biraz hava al...

• bana ters gelen bir sey yok her yorumu kürtlere baglaman yanlıs... o zaman dogu da baslık parası adı altında 15 yasındakı kızların mal gibi satılmasına agalık düzenıne hangı asıretten oldugu bellı olsun dıye dovme yapılan kadınlara, neden en cok kadın ıntıhar oranı guneydoguda bunlara elestirı getır kafanı yor bırazda...

• la bebe kadın hakları konusunda hdpden fazla çalışan bir parti mi var davutoğlu gelin size kadın bulacaz diyor doğuda dediklerini yapan da o zihniyet

• Geldiğinden beri sürekli karavana atıyo

0|1
    0|0
  • Tam komedi bu herif.

0|1
    0|0
  • madem bu kadar büyük konuşuyor 2010-2011 sezonunu hallettin ilk önce

0|1
    0|0
  • İbrahim başkanı severdim ama şimdi gözümde adam değildir.

0|1
    0|0
  • Bu sözün hakemlerin rehin alınmasından daha fazla konuşulmasının nedeni yalama olması :) Bağırıp çağırıyo sonunda sahibi sus deyince köpek gibi susuyo.

0|1
    0|0
    • Yani insanları rehin almak söylediği laflardan daha önemli bence. İnsanlar zorla bir odanın içinde tutuldu. Ama kadınları lafına karıştırdı diye herkes o konuya saldırıp esas suçunu unuttu.

• haklısın destekleyenlerın de işine geldi rehin konusu unutuldu..

• Bu adamı başkan yaptıkları için tüm trabzon camiasının utanması gerekir

0|1
    0|0
  • kendini polat alemdar sanan bir amca

0|1
    0|0
  • Hakemleri teslim alması büyük bir olay ama nedense bu söz gündeme düştü, adam terörist resmen

0|1
    0|0
Yükleniyor...