Eşiniz olabilecek adayı değerlendirirken bunları göz önünde bulundurur musunuz?

arkadaşlar eşiniz olabilecek adayı değerlendirirken eğitimini, sosyo_ekonomik durumunu göz önünde bulundurur musun ?Yoksa aşkın gözünün kör olduğu düşüncesiyle bunları görmezden mi gelirmisiniz?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• evlilik düşünüyorsam kesinlikle sosyo-ekonomik durumunu ve ailesini göz önünde bulundururum. evlilik başka, flört başka. yaşın da küçük değil halbuki, biraz aç gözünü :)

0|0
    0|0
    • yo ben toplumdaki genel eğilimi görmek istedim sadece :))

• genel eğilim farklı bişey genelleme yapmak farklı bişey hım?

• tamam pes ettim :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Aşkın gözü kördür olayı evlendikten sonra malesef gözler görmeye başlıyor. Esas sorun o zaman ortaya çıkar. Evlenip boşanmış olmayı göze almak lazım aşkın gözü kördür diyebilmek için. Bence çok büyük cesaret isteyen bir iş.

0|0
    0|0
  • kesinlikle kördür.

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten saygı sevgi aşkınız güçlüyse beraber zaten bir zeytinle bile tek çatı altında mutlu olursunuz ben parası için eğitimi için sevceksen ona sevgi denilmez ve yaşadığın hayatada hayat denilmez para bir yere kadar mutlu eder ama doğru insan ömür boyu mutlu eder hani mevlana ne güzel demiş yüzü güzele 40günde doyulurda Huyu güzele 40yılda doyulmaz : )

0|0
    0|0
  • maddi durumu önemli degil calısıp calısmaması kendisine kalmıs egitimide önemli degil dürüst ve namuslu birde beni seviyorsa tamam evlenirim :)

0|0
    0|0
  • çalışan bir eş olucak ben evde yatıcam o çalışacak bu düzen artık değişmeli erkekler kendinizi ezdirmeyin:D

0|0
    0|0
  • Hayır bulundurmayız. Ondan kelli ülkedeki boşanma oranları tavan yapar. Sonra hepimiz bir ağızdan noolacak bu memleketin hali diyerekten vahlarız.

0|0
    0|0
  • Gerek görünüşü gerekse eğitimi,kültürü v.s benden aşağı kalmamalıdır ki birbirimize bir şeyler katabilelim, odun ve ateş misali birbirimizi yakmayalım.

0|0
    0|0
  • kadınlar hakkında bildiğim kadarıyla cevap veriyorum müsadenizle kadınlar erkeklere aşık olurken (genellik) saydığınız şeyleri göz önüne alırlar ondan sonra aşkın gözü kör olur yani ilk görüşte aşk yoktur :)

0|0
    0|0
  • Severken düşünülmez...

0|0
    0|0
  • Aşkın bir gözü kör bence ..:)

0|0
    0|0
  • herseye bakarızzz

0|0
    0|0
  • Eğitim durumuda, sosyo_ekonomik durumuda cok onemli değil.

0|0
    0|0
  • tabikide eğitim önemlidir.Bulunduğun konuma göre birini taşıman gerekir.O yüzden kendi sosyo kültürel kimliğine ait bireylerle takılman ve aşk yaşaman daha iyidir.Zaten günümüzde zengin kız fakir oğlan kaldığına inanmıyorum

0|0
    0|0
  • senin adar güzel olsun gerisi boşş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• her ne kadar aşkın gözü kör olsa da evlendikten sonra maddi sıkıntılardan kaynaklı sorunlar meydana gelecektir... Ne demişler aşk karın doyurmuyor. o yüzden bireyler yapacagı evlilikler de daha cok mantıga onem vermeli bu yüzden de erken yaşta evlenmemelidir... hayatın gerceklerini görmek adına...

0|0
    0|0
  • Sosyo ekonomik durum onemli.

0|0
    0|0
  • Önemlidir tabiki sonuçta evleniyorsunuz.

Paramız yoksa evlenmeyiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...