Sizce ne yapabilirim?

1.65 boyundayım 45 kiloyum. Kalçam küçük ve bu durum çok rahatsiz ediyor. Squat filan yap toparlarsin dediler ama squat yapanlarin bacaklari acayip kalın ve ben kalın bacak hic sevmem. Sizce ne yaparak toparlayabilirim bu durumu?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Vücudunuzdaki orantısızlıkları gidermenin tek yolu direnç (ağırlık, vücut ağırlığı vb.) egzersizleri yapmaktır. Burada squat vb. hareketlerin yapacağı etki, hareketten ziyade hareketi nasıl yapığnız (set tekrarlar gibi) ve beslenmeniz sonucu etkiler. Squat en temel hareketlerden biridir. Bence programınıza dahil etmekten korkmayın.
    İyi tasarlanmış bir egzersiz programı ve beslenme kombinasyonu ile istediğiniz gibi bir fiziğe sahip olabilirsiniz.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilirsiniz.
    SAYGILAR

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• spor yap bol bol

0|0
    0|0
  • Küçük olsun , büyük olanlar da küçülmeye çalışıyorlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fitnıssa git ve bunun yanında kilo al

0|0
    0|0
  • valla anca squat kurtarır kilo alsan kötü durur. ayrıca squat bacak kalınlaştırmaz

0|0
    0|0
  • hayir alakasi yok aksine onlar cok asiri yaptiklarindan ben tam 1 ay squat yaptim bacakalrim inceldi kalcamda guzel bir sekil aldi simdi yapmyiorun

0|0
    0|0
  • Kilo alarak toparla bence çok Orantısız vücudun tahmin edebiliyorum çünkü bende 1.65 e 55 kiloyum standart normali yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...