1 yada 1.5 senelik iş arkadaşı düşünün

Evet arkadaşlar 1 , 1.5 senelik bir iş arkdaşlığı düşünün buzamana kadar beraber genellikle iş cıkışları beraber olmuşsunuzdur 3kişi gayet güzel ortamınız var parası yoktur hertürlü güzelliği yaparsınız,gerekirse gece 2 ye kadar kaynatıp 30 kmlik evine de bırakırsınız içinize koyan bişi olmaz ama son 1ayda fazla takılmaca etmece yok diyelim yada varda yok diyelim neblim neden durduk yerde kusmek için bi açık arar gibi arayı bozmak ister anlamam bugün yaşadıkta bir arkadaşımla şaşıran ben oldum belki o da şaşırdı hani umrum değil gözüme gözükmesin artık dior ama durduk yerde bi para mevzusu yapıp ortalığı birbirine katmış olayında benle alakası yok anlamadım gitti valla tuaf geldi bana ne yalan söyleyim zamanında bu kadar takıldığınıza ettiğinize pişman olur musunuz zamana mı üzülürsünüz paraya mı arkadaşlığı sormuyorum bile ne halt olduğunu görmüş olduk,olayın benle alakası yokknen bile sırf haklı olan arkadaşımla yemeğe gittiğimi gördüğü için böyle davranması çok tuaf gerçekten neyin kafasıdır bilmiyorum ama daha önceden çok tekme yediğimden beni geren bişi yok yani 1.5senelik dostluğa hiç diyorum ama neye üzülsek bilemedim şimdi,şeytan diyor buzamana kadar ısmarladıklarının parasınıda sen git ondan iste aynısını o yapmışken hazır ama işte merhametliliğim el vermiyor

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Okudum, ama anlamadim, kisa bir ozet gecebilirmisin, cumlelerin coook uzun..

Dost kazigi mi yedin?

0|0
    0|0
    • kısa dostluk yedim/k daha doğrusu öbür arkadaşımlaydı problem arada bende kaynadım :D çok tuaf ya bu kadar samimi iken insan bi anda nasıl değişiyor ya resmen küsmek için bahane arar gibi görsen yani kurgulayamazsın

• Sorabilirsin nedenini, ama o buna deger mi bilmiyorum

• Değmez değecek biride olsa neden değmez ben bozuşmak istemedim hiç birzaman benden de büyük biri olarak herzaman saygımı korudum o yüzden kendileri bilir küçük olarakta suçum olmadığına göre eee napıyı daha karşısında ... :) yapcak halimde olmadğına göre ben alıştım bu durumlara artık kaç yıllık arkadaşlarımı kaybettim zamanla bu da bişi mi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...