Görmediğim halde çok özlüyorum ne yapmalıyım?

ayrı şehirlerdeyiz hala beni sevdiğini ama unutmaya çalışacağını uzaklığa dayanamadığnı canının acıdığını hatıralarımın hala saklı durduğunu bir gün gene birlikte olcağmızı söyledi bende uygun bi dille mutluluk diledm ama görmeme rağmen sözlerini özlüyorum konuşmalarımızı hayallerimizi özlüyorum bir hafatdır face twitter girmiyor merak ediyorumm tanrım ne yapıcaam unutmaya mahkumum kendimi kesiceem

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer herşeyden vazgeçip onu düşünürsen eğer, bu durum daha da kötüye gider. Elbette bir anda vazgeçip unutamazsın fakat bir yerden başlaman gerek. Onuna yapmak gitmek istediğin yerlere arkadaşlarınla git bir uğraş edin gün içinde ister bilgisayarda oyun oyna ister bir yere tatil yapmaya git veya başka herhangi birşey. Akşam olunca yine aklına gelecek onu düşüneceksin fakat bu kötü bişi değil zamanla sadece düşünüp geçeceksin. İçine bu denli kapanma.

1|0
    0|0
    • ilk aylara göre çok daha iyiyim çok aglıyordum ama şimdi üzülmesi gerekn o gibi hissediyorum tuhaf işte. ama ugraşım var sanhtan akşama kadar yabancı dizi izliyorum sorun şu ki yaz geldiginde onun oraya gittigimde onu görüp ona karşı koyamamaktan çok korkuyorum

• çok tesekürler..

• Rica ederim...

Erkekler Ne Diyor 2

• o zaman hemen goır

0|0
    0|0
  • Abartma.Dünyada sevgilisinden ayrılan ilk insan değilsin.Kalbinle değil aklınla düşün.Ne ilişkileri ne insanlar unutulmaz deniyorda unutuluyor.Ölüm hiç çare değil.Unutmak ve zaman en güzel çaredir.

0|0
    0|0
    • ayrılalı 2 buçk ay oluyor 1 hafta önce fotograflarımzın hala durdugnu bir karar vermek istedigini söyledi bir hafta bekledim ve verdigi cevap uzaklıga dayanamamktı kendimi başkasıyla düşündügümde ihanet gibi hissediyorum çok igrenç bir duyguu

• çok tesekkürler :) kesinlikle takıntıı..

• rica :)

Kızlar Ne Diyor 2

• meraba tanısalım?

0|0
    0|0
  • bzde farklı şehirlerdeyz...bendeeeeeee özlüyorummmmmmmm kafayıı yicemmmm

0|0
    0|0
    • ayrıldıkk ama onu görmedigim halde özlüyorum sözlerini sesini özlüyorum inan ayrılınca aslında mesafenin dert olmadıgını anlıyorsun ben bunu çok iyi analdım şimdi diyorumki mesafe olsaydıda benım olsaydı ama geç artık işte.sonuçta senin ama dimi? rahat olmalısın o senin, mesafe hiç bir şey.

• bzde ayrlmştk biliyor o duyguyu sürekli telefona bakıyorm . o an duydgm seslerdn şarkılardn yemeklerdn herşydn nefret ediyosnn . allah yardmcn olsn inş en kısa zamanda kavuşrsunzz . allah sevenlere acır

Yükleniyor...