Galatasaray-Eskişehirspor maçı kaç kaç biter?

Arkadaşlar bugün oynanacak olan Galatasaray-Eskişehirspor maçı kaç kaç biter sizce? Galatasaray da Sneijder Jose Rodriguez Lionel Carole oynayamayacak Eskişehirspor malumunuz en kötü futbolu oynayan ve karşılığında ligin sonuncusu Doğru Tahmini eig seçecem :)

Benim Tahminim 3-1 Galatasaray yener

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Toplam gol 2-3 oynadım , sıcak kahvemi yudumluyorum

0|1
    0|0
  • carole oynamıyıcaksa kazanırız

0|2
    0|0
  • 0/1 biter 2-0

0|1
    0|0
  • 2-0 hakem kazanır ;)

0|2
    0|2
    • eskişehir alır demek istedin o zaman

• Düdük bıraktırma hakemliği bırakmak değil ceza alıp haftalarca maç yönetemiyorlar senin merkez hakem kurulunu daha iyi bilmen gerek ya bir Galatasaraylı olarak Hamzayı kurtardıktan sonra Cüneyt Çakır bile 2 hafta maç yönetemedi maç vermedi mhk dikkat et istersen onlara ama yine geldi aynısını yapacak nerde adalet?

• ben Galatasarayın maçlarında hakemlerin hep Galatasaraya karşı tavır takındıklarını düşünüyorum ama nadiren olsada Galatasarayın lehine hata yapıyorlar 10 hafta oldu 1 maçta Gs nin lehine hata yapıldı ama geriye kalan 9 hafta hep Galatasarayı durdurmaya çalıştılar

• Trabzon ve sivas maçlarındaki gibi hakem yardım ederse 6s kazanır

0|1
    0|1
    • Galatasaray oynadığı her maçta hakemleride yenmek zorunda kalıyor buda sizin zorunuza gidiyor :D

• Penaltı penaltımıydı adam gibi cevap ver hadi

• değil kabul ediyorum ama hakem eskişehirin firikiğinde de barajı yarım metre uzağa kurdurdu iki pozisyonda da hata yaptı iki takımında alehine hatalar yaptı

Yükleniyor...