Eski sevgilinin her yerde karşınıza çıkması normal mi?

eski sevgilini yüzünü görmek istemediğiniz halde nereye gitseniz karşınıza çıkıyor . aynı okuldasınız ama birbirnizi görmüyorsunuz (bu durum harika ) aceleniz var kantine vb biryere gidiyorsunuz farkında olmadan çarpışıyorsunuz pardon diyip geçiyorsunuz . hadi oda norma har tarafta karşınıza çıkması sizce anormal değil mi ? birkeresin de acil isim vardı terziye girdim annesini terzisi çıktı tanıyamadım kadını oğlu pat diye içirden çıktı ya . bunların hepsi normal ni? anormal mi siz çe

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bazıları normal bazıları anormal.Mesela terzi normal kantin anormal.Eğer kuaföre gittiğinde gene çıkarsa yok babamda kuaför derse bilki seni kafaya iyi takmış

0|0
    0|0
    • her taraftan çıkıyor yemin ederim ki kafayı yiyeceğim birkere öğretmenimiz bizim sınıfı görmeye gelmişti çok özlemiş işte ben üstümü giyindim okula gittim okula topu kaçtı ben farketmedim sonra içeri girdi döndü bana baktı ya heryerden çıkıyor ya kafayı yiyeceğim ..

• görmemezlikten geliyorum hatta hiç görmüyorum birden yine biryerkerden patt diye çıkıveriyor

• Dövdür.Bi daha gelmez.Biliyorum biraz kaba ve kıroca ama yapacak bişey yok

Erkekler Ne Diyor 3

• kesinlikle normal değil tesadüfmüdür diye düşünme eğer günde 4-5 kez karşına çıkıyorsa bilerek kendisi çıkıyor demektir..

0|0
    0|0
    • ömrümü yedi yemin ederim ki ya kartopu oynuyoruz ona attığımı sanıyor sonra bir şeyler mırıldanı bir şey anlamıyorum dediğinden öyle bitiyor

• sana hal? aşık ve asıl niyeti seni tekrar elde etmek ama hemen sen yanaşma ağzını ara bi şekilde..

• sana hala aşık ve asıl niyeti seni tekrar elde etmek ama hemen sen yanaşma ağzını ara bi şekilde..

• çocuk senden vazgeçememiş 1 tanesi normalse 3 tanesi anormal seni unutmamış ve gözünün içine sokarcasına karşına çıkmaya devam edecek

0|0
    0|0
    • hadi öyle diyelim ki durmadadan laf attıyo en son bir gün kavga ettik şimdi hiçbirşey yapamıyor ama hal anormal anormal ordan burdan çıkıyo garip garip bakıyor

• Ortalık fena karışamaz ya kusura bakmada sen bu kadar saçma bi adamla nasıl çıktın ya sana ağzını bozduysa iş çığırından çıkmış benim de aklıma bişey gelmez bu durumda laftan da nalamıyo sonuçta ama şunu bil dayak attırmak çözüm değil daha da sıkıntı oluşturabilir biraz kalın kafalı anlaşılan konuşarak halletmeye çalış yinede sen

• aslında daha ben bile bir halt anlamadım ne ara çıktım ne zaman aşık oldum bilgim yok benim bile gariptir ki aslında o bozmuyor ağzını yanındaki uzun boylu bozuyo işte hep pardon o mal mal bakınmakla yetiniyor veya suratı asılıyo gel abi ya uğraşma şunla diyip çocuğu uzaklaştırıyor falan artık öyle çok sık görmüyorum ama tam kurtuldum derken narpışıyoz bazende dibimden geçiyo ben farkında bile olmuyorum yanımdaki knkim beni dürtü o geçti diyo öyle

• heryerde cıkması anomal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...