Spor salonu ve hijyen sorunu?

Benim yaklaşık 6 aydır gittiğim bir fitness salonu var. İyi geliştim, güzel geliştim kaslandım, vücudum şekilli duruyor falan... Ama gelin görün ki salonun temizliği vasat. Hiç kimse indiği aleti havlusuyla silmiyor. Ağırlık çalışılan yere yakın tuvalet var, ben bir kol çalışayım diyorum hem terleyen erkek kokusu hem tuvalet kokusundan tiksinip sporumu yarım bıraktığım zamanlar oluyor. Bırakmasam bile burnumu tişörtümün içine soka soka yapıyorum o da ne kadar verimli oluyor tartışılır... Salonda bayan üyesi de çok çok az, hele erken gittiğimde erkeklerin içinde kalıyorum. Sorum sizce evde spor yapsam spor salonunda yaptığım başarıyı yakalar mıyım, yakalarsam nasıl yakalarım? Salonda 80 kg leg press, ağırlıklı squat falan yapıyordum evde o kadar aletim yok. Aşağıda da bir fitness merkezi var, ona yazılsam mı diyorum ama verim alamam diye korkuyorum... Ne yapsam sizce ya? :(

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Merhaba
    Form seviyenize göre değişir ama genelde salondaki verimi alamazsınız. Salonunuzu değiştirin bence.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilirsiniz.
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • Evde bende bir muddet calistimda salonun yerini tutmuyo
    Fitness merkezi mi ne dedin orayi dene

1|0
    0|0
  • Kokudan bişey olmaz!

1|0
    0|0
  • bendede aynı durum vardır ben direk baska yere gitmeye basladım

1|0
    0|0
  • Salonu değiştirip hemcinainin fazla ve temiz olan bir yere gisersen sorunun çözülür

1|0
    0|0
  • Spor salonu arayışlarınızda sporcard. com sitesine göz atmanızı tavsiye ederim. Hijyen ve eğitmen konusunda iyi biyer bulacağınıza eminim.
    sokak sokak salon gezmektense tek bir sayfada aradığınıza ulaşabilirsiniz. En azından bir fikriniz olur.

0|0
    0|0
  • direk baska yere gittim bende

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Başka spor salonuna git

0|0
    0|0
Yükleniyor...