Sorum erkeklere, samimi olun lütfen.

Genelleme yapıyorum herkes üzerine alınmasın. Bazı erkekler yoldan geçen neredeyse tüm kadınlara yiyecek gibi bakar. Normal bir şekilde giyinmiş olsa bile, açık giyinmiş olanlara bakanları söylemiyorum bile. Bunun nedeni nedir? Kızlar dışarı rahatça çıkamayacak mı?

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• adam ''herkezse bakmam , dar kot giyene, mini giyene, gögüs dekoltesi verene bakarım '' demiş sende ''amaç hiçmi kız görmedin'' yazmışsın.. ben kendine laf atıldı diye aglayan kızda gördüm.. kendine laf atılınca ayak üstü orgazm yaşayanda ...hiçbirşey tek taraflı değildir.. senin bahsettiğin herkeze yiyecek gibi bakan tipler anormal olduğu kadar bende dikkatleri çekmek için aşırı uç giyinen hatunlara şaşıyorum.. her iki tarafta anormal dengesiz.. ayrıca bize özgü değil biçok ülkede gördüm batısındada doğu ülkelerindede insanın olduğu her yer aynı ..insanlık kadın erkek ilişkisi çerçevesinde varoluyor ..

0|0
    0|0
    • herkes kendine yakışanı yapar.. ben şu üç günlük boktan dünyadan namusumla serefimle gideyimde geride kalan ne halt ederse etsin..milletin sapkınlığından serefsizliğinde uçkurundan bize kına geldi..bilmiyorum sende nasıl bir şehirde veya ortamda yaşıyorsun allah kolaylık versin..

• ALLAH razı olsun

• Ben sokakta giderken saga sola degil sadece önüme bakarim.Cünkü benimde kiz kardesim var birisinin ona bakmasi beni nasil sinir ederse sokaktaki bayanlarinda bir ailesi var.Kendimi onlarin yerine koyuyorum daima.Ve önüme bakiyorum.

Herkes böyle düsünmedigi icin bakiyorlar sanirim.

0|0
    0|0
  • Haklısın bacım,böyle gevşeklerle mücadelemizi hep sürdürüyoruz yeter ki size bıçak sokulmasın,taşla kafanız ezilmesin,gözünüz morarmasın.Siz dikkat edin bacım bir Laz kardeşin olarak biz delikanlıca yaşamayı,yiğitçe yaşamayı öğretmeye çalışıyoruz gücümüz yettiğince ama kaypak insan çok dikkat edin.

1|0
    0|0
    • Dikkat etmekten yaşayamaz duruma geldik. Aman onu giyersek bakarlar, aman böyle gülersek laf atarlar. vs

• EyvALLAH sağolasın hemşerim :)

• iyi akşamlar kardeşim

• 2 erkek birlikte bakıyosa iyiymiş gideri var yapan mı yapman mı die sorduktan sonra ne yapmıcam öldürürüm diyenide vardır

yok olum o ne öyle bununda bi haysiyeti var yapmam ben diyen çıkıyo ki biz bu kişilere kısaca ötünü yerim ayağı yapıosun deriz

kısaca kızlara bakılır yorumlanır bazısına göre hepsinin gideri vardır bazıları ayrılır şurası iyiymiş şurası kötü ama yinede gider şöle olcak varya gibi

0|0
    0|0
  • erkeklerin bakma sebebi = eğer başkasına bakıyosa ve yanında bi kız arkadaşı veya sevgilisi varsa inadına bakar ve hoşuna gitmiş derecesinde bakar aslında kendisi bakıyosa herkes bakıyo durumuda vardır içinde sadece güzellere ben bakmıyorum ya diye . . . kıskandırmak amaçlı bakabilir ya da manitası yoksa bi şekide motive olmak için de bakabilir . bakalım kız arkadaşının yanında baktığı zaman kıskanıcak mı davranışları değişicekmi felan filan ben öyle yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • insan beyninin gormezden gelemeyecegi 3 sey vardir: yemek , tehlike & Cekici insan... Bu bakmak meselesi cogu kimsenin elinde degildir kiz erkek farketmez.. Ama emin oldugum bisey var eger hic bi erkek sokakta kizlari kesmese bakmalari icin daha cok dekolte giyinirdiniz.

0|0
    0|0
  • bi insan abazan olunca böyle oluyo :)

0|0
    0|0
  • herkese bakmam. o konuda seçiciyim

dar kot giyene, mini etek giyene, göğüs dekoltesi verene bakarım arkadaş !

0|1
    0|0
  • İnsan düşünebilen sosyal bir yaratıktır. Ama yanından bir bayan geçtiğinde sanırım beynimize oksijen gitmiyor. Ben bir erkeğim ve alımlı bayanlara insanın bakası geliyor ama saatlerce bakmanın bir anlamı yok bakarsın çekersin gözünü. O herkese bakanların bence çocukluğuna inmek gerek ;) yanında eşi olan insanlara bile bakılması bu ülkede abazan gençliğin bol olduğunu gösteriyor malesef...

0|0
    0|0
  • Yapımız gereği karşı cinse ilgi duyuyoruz ve bakmakta doğal evet giyemeyecekler yada giysinler bizde bakarız nolcak :)

0|0
    0|0
  • yiyecekmiş gibi bakma konusunda haklısında , özellikle frikik verenler var sende bunu açıkla

0|0
    0|0
    • Onların amacını bilemem. Dikkat çekmek yada öyle istediği için giyinmek olabilir. Buda onların sıkıntısı. Onların hatasını yada her neyse biz çekmek zorunda değiliz diye düşünüyorum

• orayı bende biliyorum takıldığın yaşadığın semte göre değişiyor ! her şehirde olduğu gibi !

• Öyle ne diyim ki ALLAH'larından bulsunlar.

• Ben yanımdan bir afet geçerken yukarıdan aşağıya en ince detayına kadar süzer bunuda ona belli ederim. Bazıları durup kendi etrafında dönüyor iyice baksın diye, bizim kadınlarla aramızda senin bahsettiğin gibi bir sorun yok gayet mutluyuz.

0|0
    0|0
    • Nereden belli?

• Ne nerden belli onlarda bana dönüp bakıyor gülümseyenler var tanıştıklarım var bazılarını hiç tanımasamda bu tavırlarından sonra selam veriyorum iyi günler diyorum. Kadınların çoğu bakılmaktan hoşlanır. Öylede olması lazım, çiçek beğeneni olmassa solarmış. hıhım romantizim koktu burası dağılalım.

• O hepsine bakıyor dediğin tipler sapık tiplilerdir.Ha bakıyor diye sana bir şey oluyor mu ? Yoksa sıkıntı da yok.İşine gücüne bakarsın.Bunları düşünüp kafanı yorma.Günahı onların boynuna.

0|0
    0|0
    • Ne kadar rahatsız edici olduğunu bilemezsin. Gayet normal giyinmişsin sağına soluna bakmadan yürüyorsun ama ALLAH'ın öküzü gözlerini kırpmadan sana o* gözüyle bakıyor. Türkiyeden gidersem bir gün sebebi bu olacak sanırım.

• işin aslı türkiye cinsel anlamda en aç,fakir ve yoksun ülkedir güzelim...(Maalesef)

0|0
    0|0
    • Öyle tabi ama etrafta kız mı kalmadı. Öyle bir zamandayız ki istemediğin kadar kız var göz zevkini de fazlasını da karşılayabilecek. Diğer kızlara bakmakta neden onu anlayamıyorum

• daha da seepler var ancak onları ben anlatamam. gerisini kendin öğreneceksin korkarım

• Neyse yorumların için teşekkür ederim.

• Erkek deme, utanıyorum.Onu yapanlara barzo, kıro, sapık, abaza gibi kavramları kullanıyoruz.Tamam, güzel bi' kıza bakmak istemesen de bakıyorsun ama önüne gelen her kızı süzmek saçma.

0|0
    0|0
  • Cinsel konuda aç oldukları için

0|0
    0|0
  • Sen nerde oturuyon?

0|0
    0|0
  • onlara abaza takımı diyoruz biz hatay da

0|0
    0|0
  • Bakmasalar kızların halı nolcak sence..Emınım sende rahatsız oluyomus havası verıyosun.

0|0
    0|0
  • Biz onlara kısaca "şerefsiz" diyoruz..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 5

• tamamen bakılması gerektiğini düşündükleri için. yani bir kız mini etek giydiyse bakılır. nedense evrenselleşmiş. o bacaklar çarpık olsa da bakılacak. ama istanbul' un çoğu semtinde hiç böyle şeyler yok. istediğin kadar mini giy. kimse yiyecek gibi bakmıyor.

0|0
    0|0
    • Evet haklısın. Tek dileğim var RABBİM'den bulsunlar, ister bu dünyada ister ahirette

• cidden niye öyle bakarlar, çıplak mıyım diye kendimden şüpheye düşerim, onlar yüzünden başımız yerde mi yürüyecez yaavv ...

0|0
    0|0
  • sen yakışıkı erkek görünce kafanı mı çevirirsin?

0|0
    0|0
    • *yakışıklı

• Ben yakışıklı erkek gördüğümde ne içine düşecek gibi bakarım nede rahatsız ederim. Benim rahatsız olduğum bir şeyi ben neden yapayım?

• hepsi aynı değil bazen öyle kırolar oluyor ki git döv !

bazısı çaktırmadan bakmaya çalışır,bazısıysa nekadar düzgün bir adam olsada sonsuz rahatsızlık uyandırır. ne bakıyosuuun ! demek lazımda konu uzar diye denmiyor

0|0
    0|0
  • hadi cevaplayn bakalm :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...