Sevgilime muhabbet kuşu alacağım. Size alınsa ne düşünürdünüz?

sevgilime muhabbet kuşu almak istiyorum daha değerli olur diye düşündüm bi tane mi alıyım iki tane mi ? bide ben geçenlerde sormuştum bunların bakımı zor mu diye yok ya hiç bişey yok çok tatlılar baksana filan demişti . alsam nasıl karşılar sizce. size alınsa ne düşünürdünüz sevinir miydiniz yoksa aman ne uğraşçam mı derdiniz ?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• zamanında 9 a yakın muhabbet kuşuna bakmış biri olarak söylüyorum... Evet ilk başta bir canlı gerçekten ne olursa olsun bu fare bile sevdiğinden aldığın için bence güzel olur. Ama sonraları sana kızmaması istiyorsan eğer bence bu canlı işine girme derim... Bakım isteyen bir iştir. Pisliği bol olur sesi çok olur. Ama tercih meselesi yine de sen bilirsin. He muhabbet kuşunun konuşmasını istiyorsan eğer tek almalısın. Ama şunu da unutmaki sen sevdiğin olmadan yapabilir misin bu ruh halinde hayvanları neden yalnız bırakasın ki ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• bende var ama genç al 1 aylıktan küçük olsun ki ele avuca alıştırır bakımı kolay ortam sıcaklıgını degişken tutma etkilenir ama ilgilenmediginde psikolojisi bozuluyor hayvanların o yüzden her hayvanı satın almadan önce düşünmek gerek ilgilenebilir miyi diye

0|0
    0|0
  • sen bana ne demek istiyosun diyebilir yada kuş ötüyomu filan demicem :) al al hayvan güzeldir 2 tane al ama

0|0
    0|0
  • Muhabbet kuşları yalnız yaşarlar ama sevgilin hayvanları seviyorsa her gün eline alıp sevecekse yaşar yapamam derse çift alman senin için daha iyi olur ;)

0|0
    0|0
  • papağan al

0|0
    0|0
  • aldıktan sonra senınle degılde onlarla konusmasın sureklı dıkkat et :D

0|0
    0|0
  • iki tane al ama büyük olmasın yavru gibi olsunlar

0|0
    0|0
  • sakın alma muhabbet kusu

0|0
    0|0
  • Muhabbet kuşu alma. Muhabbet kuşu ol O'nun :)))

0|0
    0|0
  • niye onun kuşu ötmüyormuymuş hahahahahzahzazhazha

0|0
    0|0
  • güzel hediye ama ölünce çok üzülürdüm bana sevdiğim birinin verdiği bişey oldugu için o ölmüş gibi olurdum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...