Kardeşimin sünnet hatasının sonuçları

merhba arkdşlar size bi konuda danışmak istiyorum

kardeşim sünnet olduğunda doktor hatası nedeniyle yanlış sünnet edildi ve cinsel organında bozukluklar oldu şuan 5. sınıfa gidiyor ve cinsel organı yok denilecek kadar küçük içe gömük bunun ileride kardeşim açısından sorun olacağını düşünüyorum nasıl bir tedavi uygulanır yardımcı olursanz sevinirm

Güncellemeler:
link

şekli böyle

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Malesef işten anlamayanlar yapıyor sünneti bendede buna benzer bir sorun oluştu, insanlar bilmedikleri işlere niye kalkışırlar anlamıyorum, benim p** doktor üstündeki deriyi kestikten sonra dikiş atarken iğneyi sabit bırakacak yer bulamamış ve derinin üstünü delerek orada bir süre bekletmiş ve hala penisimin ortalarında bir yerden 2 cm ilerisine kadar bir delik mevcut ve kapanmadı hala.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kökünden mı kestı sunnetcı?

0|0
    0|0
    • içerisinde et parçası mı kalmıştı değişik brşey ama şuan yok denilecek derecede ve içe gömük gibi

• bır seyler yapın.. daha fazla tepkısız kalmayın cunku cıdden asırı derecede muhım bır durum

• evet hhaklsnz

• oha o ne lan

0|0
    0|0
  • Ameliyatla içinden yani geri kalan kısım dışarı çıkarılabilir belki.

0|0
    0|0
    • diyosn

• evet sağolun tvsyelernz için

• Önemli değil.

• annen baban yok mu senin evladım

0|0
    0|0
  • bunu acılen doktoa goturmelısınız

0|0
    0|0
  • Biz ne dersek yalan olur.O yüzden bu durumu ailenle konuşup en yakın ürologa gidin

0|0
    0|0
    • anneme babama bırakırsakk ooooo

en iyisi kendim götüreyim

• Çok iyi bir ablasın.Benim kisi ölsem umrumda olmaz.Hatta elinde olsa kendi kopartır benim kini.

• :)) yok öyle deme insanın kardeşine bişe oldumu canından can gider emin ol

• Kardesının penısıyle neden ılgılenıyorsn onu anlayamadım ben yaa

0|0
    0|1
    • kardeşimin ilerideki geleceği için olabilir mi sonuçta o anlmayacak kadar küçük ve bizim şuanki umursamazlığımız yüzünden ileride birçok sorun yaşayacaktır

• zaten doktora götürecemde bunun bi tedavisi varmı bunu öğrenmek istedim annem babam bilinçsiz oldukları için ben uğraşıyorum ayıp değil ya!

• 1.Bızım toplumumuzda ayıpdır sen bı turk kızısın...

2. turk mılletı belden asaya cekıngen bı toplumdun esler arasında bıle cekınen bıle var...

3.burda sorulan soru dıkkat ceker saskınlık olur...

Sısmankı kucuk gorunur aılen doktora gotursun sen degıl kız sapıkttı derler :D

• bana kalırsa sadece az kesmiş olabilirler tekrar sünnet olursa düzelir gibi

0|0
    0|0
  • kesilip yeni bir organ nakli yapılabilir

0|0
    0|1
    • nasıl olacak o

• kesicekler kökten yeni bir organ dikilicek işte oraya

• sünnet hatası oldugunu size doktor mu söledi siz mi tahmin ediyosunuz.

0|0
    0|0
    • doktor söledi

• geçmiş olsun.

• sağolun

• O günleri hatırladım bak şimdi...

İlk zamanlar öyle oluyor yaşının küçüklüğünden kaynaklı bu.Bütün arkadaşlarımında öyleydi.

Tabi o yaşlarda bütün arkadaşlarımızın çükünü görüyorduk yiğidin malı meydanda.

0|0
    0|0
    • kardeşimin baris sünnet hatası ama

• Böyleyse evet sünnet hatası :/

• aynen

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...