Subay koca nasıl bulunur ??

Arkadaslar ben teğmen bir koca arıyorum çünkü onların görüşleri beni etkiliyor cok modern Atatürkçü isanlar oluyorlar genelde siz ne düşünüyorsunuz bu konuda nasıl bulabilirim ?

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sana kesin bir tavsiyem askerlerden uzak dur , halam , babaannem , uzaktan bir akrabam üçüde subay eşi üçüde çok pişman bir askerle düzgün bir evliliğin olmasını asla bekleme çok nadir çıkar öyle sağlam psikolojili askeriyedeki olayları eve yansıtmayan ..

0|0
    0|0
    • Bu acıdan düşünmemiştim saol

• ne oluyo arkadaş bu adamlar evlenemeyecek mi o zaman. niye saçma sapan tavsiyeler verip milletin kafasını karıştırıyorsunuz.

• doğru asker sevmek yürek ister koçum yürek. ölümü sırtında taşıyan bizleri sevmek kolaymı

Erkekler Ne Diyor 18

• atatürk heykelinin orda bekle. gelicem birazdan

3|2
    0|0
  • genelde tahsilin mesleğin aile yapın belirleyici olur öyle bir evlilik için..sen istiyosunda bakalım subay istiyecekmi.. olmadı astsubay da olabilir sana ..

0|0
    0|0
  • sokağın başında markette subaymatik var kahvematik ve kolamatiğin hemen yanında. Bozuk 10 tl atıyor ve ok tuşuna basıyorsun sana bir subay veriyor makina. ŞAKA ŞAKA yav. Subay koca nasıl bulunacak kışlanın önünde giyinip takıp takıştıracan sürüp sürüştürecen ve işveli cilveli bakacan. Mutlaka düşürürsün. Ama kocamı olur yoksa başka bişeymi orasına karışmam.

0|0
    0|0
  • cami hocası düşünüyoduk bizde

2|1
    0|0
  • gazateye.. ilan ver.. subay koca arıyorum diye.. yada.. askerilerin önünde kamp kur.. giderin varsa.. birini kafaya alırsn..

0|0
    0|0
  • Subay= Su da yaşayan erkek :)

Aradığınız kişiyi bulmak için lütfen sahil bölgelerine bakınız :))

0|0
    0|0
    • Ne acıdan ? Orada mesela hangi sahil bölgeleri

• Teşekkür ederim ama ist da degılım maalesef ama erdemli iyi meslekli iyi bir insan olduğum kesindir :)

• su(=asker)beyi bu kelimeden türemiştir. bilgi

• silivride bolcana var

1|0
    0|0
    • Baska nerede var her sehırde varmıyor mesela

• atatürkçü subayların nesli tükeniyor, elini çabuk tut, evde kalcan

• atatürkçü asker bulursun ama teğmen değil anca tümgeneral tümamiral en aşşa albay kurtarır onlarda silivridedir... elini çabuk tut derim :)

0|0
    0|0
    • Silivri neden baska sehırlerde yokmu ?

• canım napıcan sen subayla evlensen şehir şehir gez ayrıca stresli bi meslek kolay değil yani.. sen sivil atatürkçü modern eşlerde bulabilirsin

• :)) saol hayırlısı olsun

• askeriyenin önüne git subay arıyorum de öyle subay kocamı aranır la vay be neler görecez memur kesmiyormu illa asker mi olacak sende üniforma hastalığı mı var yoksa

0|0
    0|0
  • herşeydenvar.com burada bulabilirsin. yahu git harp akademisine kamp kur, çıkarlarken birisiniz kucağına bayıl oldu bu iş.

0|0
    0|0
  • vay mk şu işe bak ya

0|0
    0|0
  • tugay da falan rahat rahat bulursun...

yada ordu evlerinde yemeğe falan git...

0|0
    0|0
    • Nasıl gidicem ki beni alırlar mı askeri kartım olmadan

• Hapis neden ki ?

• asker neden olacak ki...

• evlilik programını dene

0|0
    0|0
  • esra erol la evlen benmle programına çık.

0|0
    0|0
  • köşeyi dönünce ilk sağa döncen sonra düz ilerlicen sonrası kime sorsan gösterirler.

0|0
    0|0
  • 3 astsubay arkadaşım var biri havacı diğer ikisi karacı ayarlim istersen :)

0|0
    0|0
    • Saol ama subay demiştim astsubayın çalıştığı yerde subayda calısırmı

• bilmiyorum ki ama tanıdıkları vardır mutlaka

• nasıl yapacaksın bunu bilmiyorum ama önce kendini bir tanıt bana

0|0
    0|0
  • subay koca nasıl bulunur bilmem ama senin düz duvara tırmandığın belli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.